Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Kolejna Konferencja FAKRO oraz Zimowa Olimpiada Dekarska

Ocena: 5
6303

Po raz kolejny FAKRO zorganizowało Konferencję dla Dekarzy połączoną z Zimową Olimpiadą Dekarską. Jest to ważne, kilkudniowe wydarzenie, podczas którego odbywają się wykłady, dyskusje na tematy branżowe, spotkania, uroczysta gala oraz cieszące się dużą popularnością zawody w sportach zimowych.

 

 

Do siedziby FAKRO zaproszono zaprzyjaźnionych dekarzy wraz z rodzinami z poszczególnych oddziałów PSD oraz Cechu Blacharzy, Dekarzy i Cieśli, a także zdobywców 1, 2 oraz 3  miejsca w Mistrzostwach Polski Młodych Dekarzy w kategorii „dachy metalowe”. W sumie ponad 200 osób. W siedzibie firmy spotkali się z Ryszardem Florkiem, Prezesem FAKRO, poznali strategię GO GREEN, a także rozmawiali o dalszym kształcie współpracy. Zwieńczeniem dnia było rozpoczęcie Zimowej Olimpiady Dekarskiej. Pierwszą konkurencją były zawody strzeleckie. W kolejnym dniu zawodnicy rywalizowali w drugiej dyscyplinie – slalomie na nartach. W konkurencji udział wzięło 60 zawodników. Oprócz zawodów dużym zainteresowanie cieszyły się zaplanowane przez organizatorów atrakcje dodatkowe dla osób towarzyszących oraz dzieci.  

Wieczorem odbyła się uroczysta gala, podczas której oficjalnie ogłoszono zwycięzców Zimowej Olimpiady Dekarskiej. W kategorii drużynowej zwyciężył PSD o. Lubelski, 2 miejsce zajął Ogólnopolski Cech Blacharzy, Dekarzy i Cieśli, a 3 miejsce PSD o. Kujawsko – Pomorski. Wydarzenie uświetnił recital Ewy Novel, utalentowanej wokalistki i autorki tekstów oraz Ambasadorki FAKRO.

Konferencja FAKRO wraz z Zimową Olimpiadą Dekarską odbyła się w dniach 22.02 – 25.02 w Nowym Sączu oraz w malowniczej Muszynie.

www.fakro.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: