Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Kibicujemy biało-czerwonym z FAKRO

Ocena: 4.99254
3260

Z pewnych źródeł wiemy, że wśród dekarzy nie brakuje zapalonych kibiców piłki nożnej. Dla tych wszystkich, którym serce bije mocniej na dźwięk sędziowskiego gwizdka, FAKRO przygotowało KONKURS, w którym do wygrania są bilety na nadchodzący mecz POLSKA-NIEMCY.

 

 

Aby 16 czerwca zasiąść na trybunach wśród 58 tysięcy innych kibiców i dopingować polską reprezentację w starciu z Niemcami, wystarczy pochwalić się swoimi realizacjami z wykorzystaniem produktów FAKRO. Zgłoszenia razem ze zdjęciami obiektów i wypełnionym formularzem zgłoszeniowym można przesyłać na adres programfachowca@fakro.pl w terminie od 1 do 11 czerwca 2023 r.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć jak największej liczby obiektów – jest to jedno z kryteriów oceny zgłoszenia. Oprócz tego komisja konkursowa doceni kandydatów, biorąc pod uwagę stopień trudności montażu, estetykę wykonania oraz ilość zamontowanych produktów FAKRO.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się tutaj https://www.fakro.pl/dekarze/konkursy/kibicujemy-bialo-czerwonym/.

Masz pytania? Zadzwoń pod nr telefonu 18/444 0 342.

 

Źródło:Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: