Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

III Mistrzostwa Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań

Ocena: 5
2494
  • Katastrofa rusztowania z osobami pracującymi na rusztowaniu, przygotowana przez firmę JURGO, przy asyście PSP i ratowników medycznych
  • Debata z udziałem osób blisko związanych z branżą, które mają przełożenie na obowiązujące przepisy bezpieczeństwa pracy z wykorzystaniem rusztowań
  • Zawody monterów rusztowań
  • Figury zmontowane z rusztowań
  • Walki rycerskie w ringu z rusztowań, liczne pokazy, seminaria i konkursy z nagrodami również dla widzów

To tylko ułamek informacji o największym wydarzeniu budowlanym w Polsce branży bhp i rusztowań.

Wydarzenie odbędzie się w Olsztynie 17 maja br. Więcej można dowiedzieć się na stronie www.rusztowania-jurgo.pl w zakładce BMR (rozwinięcie skrótu: „Bezpieczny Montaż Rusztowań”).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Każdy widz znajdzie coś dla siebie, zobaczy w akcji jeden z trudniejszych i niebezpiecznych zawodów świata jakim jest monter rusztowań.

Całe wydarzenie poprowadzi redaktor radia ESKA Andrzej Brzozowski. Moderatorem debaty   „Śmierć na rusztowaniu – czy stać nas na to?”, będzie dyrektor „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie” pani Urszula Gawrysiak, zaś jej uczestnikami będą przedstawiciele m.in. Głównego Inspektora Pracy PIP, Ministerstwa Rozwoju i Technologii, ZZ Budowlani, SBŁ WIT, PZPB, Uniwersytet Techniczny Darmstadt w Niemczech. Zobacz naszą stronę www.rusztowania-jurgo.pl

 Zapraszamy do stolicy Warmii i Mazur - Olsztyna w dniu 17 maja na jedyne i największe w Polsce wydarzenie pt.” III Mistrzostwa Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań”.  

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: