Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Grzegorz Barycki nowym prezesem Monier BRAAS w Polsce

Ocena: 0
8837
Od 1 kwietnia 2014 r. stanowisko prezesa marki BRAAS w Polsce objął Grzegorz Barycki, który uprzednio pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu w firmie Monier Braas Sp. z o.o..

Pod kierunkiem nowego prezesa marka BRAAS będzie kontynuowała rozwój, w oparciu o wypracowaną przez lata reputację i znajomość marki zarówno wśród fachowców, jak i konsumentów.

"Zawodowo z marką Braas jestem związany już 17 lat. Zaufanie jakim mnie obdarzono, powierzając stanowisko prezesa to zaszczyt, ale też duża odpowiedzialność - z której jak najbardziej zdaję sobie sprawę. Jako miłośnik podróży wiem, że wejść na szczyt to jeszcze nie wszystko. Pracując w branży budowlanej od lat i obserwując jej zmiany, jestem świadomy czego oczekują coraz bardziej wymagający klienci. Dzisiaj nie wystarczy już mieć w ofercie samych dachówek. Nowoczesne ekologiczne technologie, systemowe podejście, szeroka gama produktów, gwarancja niezawodności i wsparcie ekspertów na każdym etapie inwestycji - to priorytety dla naszej firmy, skoncentrowanej na fachowej obsłudze klienta i dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Nie zapominamy również o tym, aby zdobytym przez lata doświadczeniem dzielić się z osobami odpowiedzialnymi za późniejszy montaż produktów na dachu, czego dowodem są organizowane od lat szkolenia dla dekarzy. Przyznawane przez nas certyfikaty dekarskie stanowią najlepszą gwarancję jakości dla inwestorów szukających godnych zaufania specjalistów. Wszystkie działania składają się na wizerunek silnej i nowoczesnej marki, jaką obecnie jest BRAAS" - mówi Grzegorz Barycki.

Źródło i zdjęcie: Braas

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: