Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Gala SuperDekarz 2021

Ocena: 5
2723

Już po raz 13. zostały rozdane nagrody SuperDekarza. Najlepsi wykonawcy spotkali się w Łodzi podczas Gali Finałowej, aby wspólnie z przedstawicielami branży dekarskiej i budowlanej celebrować sukcesy minionego roku. Gala jest zwieńczeniem całego roku ciężkiej pracy kilkuset najlepszych dekarzy z całej Polski. 

 

 

Nagrody SuperDekarz to ukoronowanie wielu lat doświadczeń, szkoleń i certyfikacji dekarzy. Specjaliści z różnych regionów Polski przez cały rok nadsyłają swoje prace, by zaprezentować swoje rozwiązania wykonane dzięki najwyższej jakości, innowacyjnym produktom marki. Firma BMI Polska po raz 13. zorganizowała Galę, która zrzesza dekarzy z całej Polski i nagradza wykwalifikowanych oraz doświadczonych wykonawców. Najnowsza edycja SuperDekarza minęła pod znakiem świetnej muzyki i znakomitych występów m.in. tancerzy i tancerek samby brazylijskiej. Galę prowadził Maciej Rock, a gwiazdą wieczoru była Kayah. 

 

Nagroda główna 

Statuetki przyznane zostały w 3 głównych kategoriach. Za rok 2021 nagrodę SuperDekarz otrzymał Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Posada, woj. wielkopolskie), tym samym zostając najlepszym dekarzem w swoim regionie. Marcin Kaczmarek został także wyróżniony w kategorii “Najlepszy Wynik, akcesoria w roku 2021”. To kolejna gala, z której Marcin Kaczmarek wraca ze statuetkami. – Nagroda SuperDekarz to dla mnie bardzo duże wyróżnienie. Udział w programie dał mi przestrzeń do tego, by udoskonalać mój fach, ale też promować moje usługi wśród klientów. Statuetka SuperDekarz jest niemal jak znak jakości. Dzięki niemu moi klienci wiedzą, że pracuję ze sprawdzonymi produktami z długoletnią gwarancją. Mogę też liczyć na wsparcie doradców technicznych w BMI, co przekłada się na najwyższą jakość dachów, które budujemy – powiedział Marcin Kaczmarek.

 


 Najlepszymi dekarzami w pozostałych trzech regionach zostali:

  • Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie)
  • Jerzy Łączyński (Domino Dach, Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie) 
  • Adrian Woźniak (U.R.B Adrian Woźniak, Zawada, woj. małopolskie)

 


Dodatkowe kategorie

Zgodnie z tradycją, podczas gali zostały przyznane również nagrody SuperDekarza specjalnych kategoriach:

  • Dachówka Cisar 2021 – Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie)
  • Akcesoria 2021 – Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Posada, woj. wielkopolskie)
  • Gwarancje Systemowe 2021 – Piotr Pasternok (P.P.H.U. „PASTERNOK” Piotr Pasternok, woj. opolskie)
  • Debiutant roku 2021 – Piotr Papierowski [PAP-DACH, Sępólno Krajeńskie, woj. kujawsko-pomorskie)
     

Prawie 6 tysięcy zgłoszeń do programu

Do tegorocznej edycji programu zgłoszonych zostało 5990 obiektów, spośród, których ponad 80% stanowiły domy jednorodzinne. Po raz kolejny popularniejsza od dachówki ceramicznej, była dachówka betonowa. To właśnie pokrycie z dachówki betonowej pojawiło się w zgłoszeniach prawie dwa razy częściej niż dachówka ceramiczna. Potwierdza to sukces nowych technologii w rozwiązaniach dachowych.

— BMI dostarcza innowacyjne, kompleksowe i dopasowane do wymagań rynku oraz trendów systemy dachowe. Działamy w zgodzie z maksymą, która przyświeca nam od dawna: „to więcej niż tylko dach”. Wierzymy, że dach poza oczywistymi walorami estetycznymi, to przede wszystkim bezpieczeństwo ludzi, którzy pod nim mieszkają i pracują. Jestem dumny z tego, że wspólnie z najlepszymi dekarzami dbamy o najwyższe standardy na rynku. Ludzie, których dzisiaj możemy zobaczyć na gali to najlepsi ambasadorzy zawodu dekarza i naszej marki — mówi Artur Gałka, Commercial Director w BMI Polska.

Czym jest program SuperDekarz? 

Program SuperDekarz powstał w 2008 roku z inicjatywy firmy BMI Braas, znanej z produkcji wysokiej jakości dachówek betonowych i ceramicznych. BMI Braas należy do międzynarodowej Grupy BMI Polska, którą w Polsce tworzy wraz ze spółką BMI Icopal. Ideą programu jest integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych dekarzy na coraz bardziej wymagającym rynku. Program SuperDekarz łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej ilości dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu. Wszyscy uczestnicy programu są dokładnie weryfikowani przez specjalistów BMI. Dzięki temu, klienci mogą mieć pewność, że znajdą najlepszego eksperta w swojej okolicy.

 

Źródło: BMI Braas

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: