Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Fakro zaprasza na Targi Budma 2015 w Poznaniu

Ocena: 0
2479
Na stoisku firmowym Fakro, o powierzchni 300 mkw, można będzie zobaczyć nie tylko najwyższej jakości okna dachowe ale również okna do dachów płaskich i schody strychowe. To właśnie te produkty Fakro zostały nagrodzone złotymi medalami targów Budma 2015.

Firma FAKRO będąc jedną z najbardziej innowacyjnych ?rm w Polsce, po raz kolejny potwierdza swoje hasło przewodnie "okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość". W 2015 roku wprowadzone zostaje do produkcji kolejne okno z "rodziny" produktów do dachów płaskich, które dzięki specjalnej konstrukcji o wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowej powłoce pozwala na swobodne chodzenie po nim a dzięki temu umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się na tarasach czy też dachach. Dzięki temu, że powierzchnia okna DXW licuje się z powierzchnią pokrycia dachu okna te nie tylko tworzą bezpieczną przestrzeń tarasu, którą można użytkować ale również nie zaburzają jego estetyki. Jurry konkursu Złoty Medal doceniło najwyższe walory produktu FAKRO przyznając mu Złoty Medal targów BUDMA 2015.

Na stoisku zaprezentowany będzie również kolejny laureat konkursu Złoty Medal czyli superenergoizolacyjne schody LWT. Supertermoizolacyjne schody strychowe LWT to komfortowe schody z wygodną, drewnianą drabinką polecane do budownictwa energooszczędnego, w którym duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła. Doskonale nadają się do montażu w miejscach, gdzie występuje duża różnica temperatur pomiędzy ogrzewanym pomieszczeniem na poddaszu, a nieużytkowym strychem. Dzięki specjalnym zawiasom oraz systemowi na tzw "klik" schody te charakteryzują się nie tylko najwyższą klasą szczelności ale również najwyższym komfortem obsługi.

Produkty, które zostały nagrodzone Złotymi Medalami targów BUDMA biorą udział w konkursie Złoty Medal - Wybór Konsumentów. Stoisko FAKRO nr 82 w pawilonie 5.

Źródło i zdjęcie: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: