Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Fakro uczestnikiem konferencji dotyczącej innowacyjności

Ocena: 0
3938

Przedstawiciele firmy Fakro wzięli udział w konferencji pt. "Zachowania innowacyjne kluczem konkurencyjnego rozwoju biznesu", która odbyła się 14 grudnia br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W wystąpieniu pn. Fakro - polska marka, rodzima firma, globalny sukces  przedstawiono nie tylko innowacyjne produkty Fakro, ale także ich badanie i rozwój. Zwrócono także szczególną uwagę na wysokość kosztów ochrony patentowej oraz rolę patentów w przewadze konkurencyjnej.

Z racji obecności na Uniwersytecie przybliżono także firmę jako pracodawcę oraz formy współpracy Fakro ze środowiskiem akademickim.

"Firma Fakro jest jednym z największych pracodawców na Sądecczyźnie. Swoją ofertę rekrutacyjną kieruje także do studentów i absolwentów różnych kierunków - głównie technicznych, ale nie tylko. Takie spotkania to doskonała okazja do przybliżenia firmy jako stabilnego, rozwijającego się i polskiego pracodawcy" - komentuje prelegentka, Beata Martuś-Kołbon, zastępca dyrektora ds. personalnych Fakro.

Podczas wystąpienia przybliżono także założenia programu ambasadorskiego skierowanego do studentów - "Ambasador marki Fakro".

Konferencja była zwieńczeniem projektu "Przedsiębiorczy Student", będącego cyklem imprez promujących przedsiębiorczość akademicką i aktywność środowiska akademickiego, realizowanego przez Dział Nauki i Transferu Wiedzy oraz Katedrę Zachowań Organizacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Źródło i zdjęcia: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: