Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Fakro Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski do 2020 roku

Ocena: 0
1820

9 października br. firma Fakro i Polski Związek Piłki Nożnej przedłużyli umowę sponsorską. Nowa umowa na mocy której Fakro nadal będzie Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski oraz Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski U-21 będzie obowiązywała od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2020. Umowa została podpisana podczas konferencji "Fakro, PZPN - wspólna droga do sukcesu" zorganizowanej przez firmę Fakro.

"Współpraca z PZPN oraz sponsorowanie reprezentacji Polski daje wiele możliwości, szczególnie firmom, których strategią jest rozwój produktów na rynku międzynarodowym. Z firmą Fakro współpracujemy już bardzo długo, bo od 2004 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na świecie, jeden z liderów na światowym rynku okien dachowych, nadal będzie wspierać drużynę narodową, a także reprezentację Polski do lat 21, jako Oficjalny Partner" - powiedział podczas konferencji Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

"Sponsorowanie drużyny narodowej sprzyja kojarzeniu marki Fakro z wolą zwycięstwa, rywalizacją, dynamiką i zdrowiem. Fakro wybiera prestiżowe działania rangi międzynarodowej, które są odpowiednie do międzynarodowych działań eksportowych. Nasi piłkarze nie zawsze święcili triumfy, jednak Fakro jest z nimi bez względu na odnoszone sukcesy" - skomentował Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu Fakro.

Mówiąc o sukcesach gospodarczych Fakro porównujemy rywalizację na rynku globalnym z gospodarczymi mistrzostwami świata. Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej jest sportowym ambasadorem Polski na arenie międzynarodowej. Firma Fakro reprezentuje Polskę w gospodarczych mistrzostwach świata. "Wierzymy w sukces gospodarczy Polski, podobnie jak kibice wierzą w sukces swojej narodowej drużyny" - uzupełnia Janusz Komurkiewicz.

W miarę możliwości Zespół Fakro uczestniczy w meczach polskiej drużyny piłkarskiej. Także podczas nich reprezentanci firmy spotykają się z partnerami biznesowymi, co buduje partnerskie i tak ważne we współpracy relacje. "Jeżeli nasza reprezentacja wygrywa to wszyscy mamy satysfakcję, natomiast jeżeli wygrywają polskie firmy na globalnym rynku, konkurując z firmami zagranicznymi, to oprócz satysfakcji rośnie również nasza zamożność" - uzupełnia Janusz Komurkiewicz.

Warto zaakcentować, że twarzą obecnie realizowanej przez Fakro, kampanii marketingowej "Żyj z wizją" został trener Adam Nawałka. Filozofia Fakro jak i wizja trenera Adama Nawałki są zbieżne. Fakro dzięki swojej wizji dynamicznie się rozwija i osiąga sukcesy. Właśnie dzięki niej zaszliśmy tak daleko. Konsekwentnie realizujemy założenia tworząc innowacyjne, energooszczędne i bezpieczne produkty poprawiające komfort życia w ponad 50-ciu krajach na świecie. Trener Adam Nawałka również konsekwentnie wdraża swoją wizję, dzięki której Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej odnosi sukcesy, a obecnie zajmuje najlepsze miejsce w rankingu FIFA w historii.

W ramach współpracy sponsoringowej firma Fakro ma prawo posługiwania się tytułem "Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej oraz Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski U-21" jak również do wykorzystania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski. Fakro pojawi się również na reklamach podczas meczów drużyny narodowej rozgrywanych w Polsce. Logo firmy znajdzie się także na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej PZPN, jak również wszystkich zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych.

"Decyzja o przedłużeniu współpracy z PZPN nie była trudna - wspólnie reprezentujmy Polskę, kibicujmy razem w drodze do sukcesu" - podsumowuje Janusz Komurkiewicz.

Popisanie umowy Fakro z PZPN było zwieńczeniem konferencji "Fakro, PZPN - wspólna droga do sukcesu". Polski Związek Piłki Nożnej reprezentował Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN. Dotychczasową współpracę między Fakro a PZPN przybliżył Janusz Komurkiewicz, członek zarządu Fakro ds. marketingu. Specjalnymi gośćmi konferencji byli także Andrzej Iwan - dwukrotny uczestnik Mundialu, najmłodszy  uczestnik Mistrzostw Świata w Argentynie, komentator Polsat Sport oraz Patryk Olejniczak - partner i były pracownik Fakro, który kilka dni temu zakończył samotną, charytatywną podróż motocyklem, której celem było wsparcie dzieci z Zespołem Downa oraz ich rodzin. W spotkaniu wzięli udział partnerzy Fakro oraz dziennikarze branżowi.

Źródło i zdjęcia: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: