Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

FAKRO nagrodzone Złotą Marką Budowlaną i statuetką Czempiona Roku 2013

Ocena: 0
2101
Po raz kolejny FAKRO nagrodzono tytułem Złotej Marki Budowlanej w kategorii okna dachowe. Prestiżowe, branżowe wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyniku rankingu sporządzonego na podstawie badań przeprowadzonych przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku - eksperta w dziedzinie badań sektora budowlanego.

Zestawienie powstaje na podstawie pełnej próby badawczej firm wykonawczych z całej Polski sprofilowanych dla poszczególnych kategorii produktów. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 1800 przedsiębiorstw z całego kraju. Badanie objęło aż 23 grupy asortymentowe materiałów budowlanych oraz kategorię wyłaniającą markę przyjazną fachowcom.

"Wyniki rankingu dowodzą, że fachowcy z branży budowlanej zdecydowanie uznali, że okna dachowe FAKRO to produkty innowacyjne, najwyższej jakości, najczęściej przez nich wybierane. Co ważne, ta tendencja z roku na rok jest wzrostowa - mówi Dyrektor Marketingu FAKRO Polska Janusz Komurkierwicz, i dodaje: "Należy przy tym podkreślić, że badanie ukazujące spontaniczną znajomość marek jest w pełni niezależne i wiarygodne. Respondentom w żaden sposób nie sugeruje się wyboru pakietu marek z danej kategorii. Poza tym zestawienie klasyfikuje bardzo szerokie spektrum materiałów budowlanych, jest zatem najbardziej pełnym na rynku".

Złota Marka Budowlana to niejedyna nagroda przyznana FAKRO przez Centrum Badań i Analiz Rynku. Sądecka firma została uhonorowana także statuetką Czempiona Roku 2013 przyznawaną firmom utrzymującym wysoką pozycję na rynku od co najmniej trzech lat.

Uroczysta gala wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2013 odbyła się w Michałowicach koło Warszawy. Spotkanie zgromadziło przedstawicieli czołowych producentów materiałów budowlanych, instytucji i stowarzyszeń branżowych oraz mediów ogólnopolskich i specjalistycznych. Spotkanie stało się okazją do świętowania i gratulacji oraz podtrzymywania kontaktów biznesowych i integracji środowiska sektora budowlanego.

Źródło: FAKRO
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: