Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

FAKRO na Targach BUDMA 2015 - Dzień pierwszy za nami

Ocena: 0
3554
Firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych należy do grona stałych bywalców tej prestiżowej imprezy. Oparta w stu procentach na polskim kapitale, firma z Nowego Sącza, swoje nowości produktowe na poznańskich targach, prezentuje już po raz dwudziesty trzeci.

FAKRO Produkty na Medal, to hasło przewodnie, towarzyszące firmie FAKRO podczas Targów BUDMA 2015. Atmosferę sportowej konkurencji oddają wyniki konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przyznawane najwyższej jakości innowacyjnym produktom medale, otrzymały aż dwa produkty FAKRO, supertermoizolacyjne schody strychowe LWT i okno do dachów płaskich DXW.

Firma FAKRO to nie tylko wicelider na światowym rynku okien dachowych, ale również czołowy producent schodów strychowych. Złotym medalem MTP nagrodzono jeden z najnowszych produktów FAKRO, energooszczędne schody strychowe z wygodną, drewnianą drabinką, w których duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła. Schody LWT to najwyższa klasa szczelności oraz najwyższy komfort obsługi.

FAKRO to jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, na rzecz rozwoju produktów pracuje ponad stu konstruktorów. Efektem ich pracy jest okno do dachów płaskich, które dzięki specjalnej konstrukcji o wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowej powłoce pozwala na swobodne chodzenie po nim. Powierzchnia okna DXW licuje się z powierzchnią pokrycia dachu tworząc bezpieczną i użytkową przestrzeń tarasu. Produkt ten potwierdza założenia firmy, która swoje produkty firmuje hasłem "okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość".

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Prestiżowe wyróżnienie otrzymują najbardziej innowacyjne produkty, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje jury.

To właśnie nagrodzone Złotym Medalem, okno do dachów płaskich DXW cieszy się największą popularnością wśród odwiedzających stoisko FAKRO gości, którzy skacząc po nim, sprawdzają jego wytrzymałość. W tym roku na stoisku firmy, o powierzchni 300 mkw, można zobaczyć również najwyższej jakości okna dachowe oraz schody strychowe.

Sportowy klimat towarzyszący firmie podczas targów, zapewnia także gość specjalny FAKRO, selekcjoner Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Adam Nawałka. Zapytany o przyszłość polskiej reprezentacji powiedział: Wierzymy, że w najbliższym czasie, dzięki współpracy z firmą FAKRO osiągniemy najlepsze wyniki.

Wśród odwiedzających stoisko FAKRO gości, znalazł się także prezenter pogody, Tomasz Zubilewicz. Z zasłyszanych w kuluarach rozmów można wywnioskować, że przed firmą FAKRO same słoneczne dni.
Źródło i zdjęcia: Fakro
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: