Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Wykonawcy wybrali Fakro

Ocena: 0
3198

Brązowa Budowlana Marka Roku 2019 w kategorii Marka Przyjazna Fachowcom to jedno z najważniejszych wyróżnień, jakie światowy producent okien dachowych firma FAKRO otrzymała podczas Gali organizowanej przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

To wielkie wyróżnienie dla firmy z Nowego Sącza, którą spontanicznie wskazali wykonawcy jako jedną z najlepszych. Ogólnopolskie badanie wykonane było przez ASM i zostało przeprowadzone wśród sprofilowanych grup wykonawców. Celem ankiety było poznanie ich opinii na temat materiałów budowlanych, których używają w codziennej pracy.

"Cieszymy się z tego wyróżnienia. Wykonawcy od zawsze byli dla nas ważnym partnerem, dlatego bardzo dziękujemy im za wybieranie produktów FAKRO. To właśnie oni mają doświadczenie i ogromną wiedzę z zakresu produktów, które na co dzień  stosują, dlatego uznanie, jakie nam okazali jest to dla nas szczególnie istotne” - komentuje Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu grupy FAKRO.

Podczas jubileuszowej, bo już XV gali, która odbyła się 13 czerwca 2019 w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą, przyznano FAKRO wyróżnienia także w innych kategoriach:

  • Złoty Champion Roku 2019 w kategorii Okna dachowe,
  • Złota Budowlana Marka Roku 2019 w kategorii Okna dachowe,
  • Wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku 2019 w kategorii Rolety/ Żaluzje zewnętrzne.

Źródło i zdjęcia: FAKRO

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: