Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

BMI RoofPro - nowy program dla dekarzy

Ocena: 5
5157

BMI RoofPro to nowy program stworzony z myślą o wspieraniu umiejętności i zaangażowania dekarzy na całym świecie. Jego inauguracja odbyła się 7 czerwca 2019 r. w centrum konferencyjnym MS Mermaid w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział 150 dekarzy z całej Polski.

 

Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska, przedstawia siłę marek tworzących Grupę BMI

Lider na rynku pokryć dachowych
BMI powstało dwa lata temu z połączenia trzech silnych marek: Braas, Icopal i Awak. Renoma i zaufanie, jakim cieszyły się wszystkie spółki, pozwoliły BMI zająć pozycję lidera na rynku pokryć dachowych. It’s never just a roof – to jedno z haseł przewodnich marki, co podkreślał podczas inauguracji Konrad Machula, Dyrektor Regionu Północno-Wschodniego Grupy BMI – Dla BMI dach to coś więcej niż tylko to, co widać gołym okiem i z przyjemnością pomagamy dostrzegać cały jego potencjał. Traktujemy dach jako zintegrowany system i każdego dnia do takiego podejścia przekonujemy.

 

Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska, przedstawia siłę marek tworzących Grupę BMI

Nowe wyzwania 
Podczas spotkania prowadzący wielokrotnie zwracali uwagę na ogromną rolę, jaką odgrywają w BMI dekarze, z którymi firma bardzo blisko współpracuje. To również dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi BMI jest w stanie zaproponować klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Program BMI RoofPro jest odpowiedzią na chęć rozwijania tej współpracy oraz potrzebę wspierania dekarzy, o czym mówił Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska: BMI RoofPro został stworzony, aby wspierać i doceniać umiejętności i zaangażowanie dekarzy na całym świecie. To program, który ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu najlepszych fachowców pokryć dachowych, dzięki czemu inwestorzy będą mogli wybierać wykonawców z absolutną pewnością i gwarancją sukcesu. Wierzymy, że możemy wynieść naszą branżę na nowy, wyższy poziom.

 

Uczestnicy BMI RoofPro otrzymają m.in. dostęp do platformy ułatwiającej zarządzanie firmą

Założenia i korzyści
O kluczowych założeniach i korzyściach wynikających z udziału w programie opowiedział Dyrektor Marketingu 

BMI Polska, Włodzimierz Kurpiński. Uczestnicy BMI RoofPro otrzymają wsparcie marketingowe i szkoleniowe oraz dostęp do platformy, która ułatwi zarządzanie projektami i będzie je wspierać, a co za tym idzie – ułatwi też prowadzenie działalności dekarzy i ich rozwój. 

BMI RoofPro to również gwarancje rozwiązań, nagrody partnerskie i szansa na znalezienie się w gronie najlepszych fachowców na całym świecie.

Informacje dotyczące możliwości przystąpienia do programu, warunków udziału i korzyści wynikających z udziału w programie będą dostępne na stronach: www.braas.pl, www.icopal.pl, www.awak.pl 

Źródło: Dachy, nr (235) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: