Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Blachotrapez zwiększa moce produkcyjne - nowa hala produkcyjna w Rabce-Zdroju

Ocena: 5
2818

Nowa hala produkcyjna Bachotrapez o powierzchni 3 864 m² została otwarta w Rabce-Zdroju, głównej siedzibie lidera pokryć dachowych w Polsce. Rozbudowa zakładu i nowa inwestycja pozwoli firmie zwiększyć moce produkcyjne nawet o 40% i otworzyć duże pole perspektyw do osiągnięcia przez grupę kolejnych wzrostów w perspektywie kolejnych 4-5 lat.

Łączna powierzchnia hal produkcyjnych Blachotrapez na terenie Polski to obecnie 10 217 m², z których nowa hala w Rabce-Zdroju stanowi 3 864 m². Bieżąca inwestycja firmy to kolejny krok do rozwoju i implementacji autorskich rozwiązań produkcyjnych oraz dbałość o ponadprzeciętną jakość wytwarzanych produktów.

"Decyzja o budowie kolejnego obiektu produkcyjnego oraz zwiększenie stopnia automatyzacji była naturalnym krokiem w kierunku rozwoju i innowacyjności Blachotrapezu. Jednocześnie dbając o najwyższe standardy, podtrzymaliśmy w 100% ścisłe kryteria dostosowane do wysokich wymagań dostawców materiałów wsadowych. To dla nas niezbędny wyznacznik uzyskania produktów najwyższej jakości. Podjęta inwestycja pozwoli nam zwiększyć zdolności produkcyjne nawet o 40 %, a myśląc o nowościach ofertowych otwiera nam duże pole perspektyw. Blachotrapez na przestrzeni ostatnich 4 lat odnotował wzrost obrotów z 250 do 500 mln złotych, a ciągły rozwój i inwestycje w innowacyjne rozwiązania, są kolejnym krokiem przybliżającym firmę do podwojenia dotychczasowego wyniku grupy, nawet do miliarda złotych w perspektywie najbliższych 4-5 lat" - komentuje Rafał Michalski, Prezes Zarządu Blachotrapez.

Blachotrapez już teraz posiada własną sieć 150 placówek sprzedaży detalicznej i 500 dystrybutorów hurtowych obecnych na terenie całego kraju. W niedalekiej perspektywie zamierza również uruchomić kolejne hale w Warszawie, a także w Rumunii.

Źródło i zdjęcie: Blachotrapez

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: