Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Akademia CREATON w trasie, czyli V edycja akcji Lato z CREATON

Ocena: 5
5457

Eksperci Akademii CREATON spotkali się już z ponad 450 dekarzami podczas 120 wizyt przeprowadzonych w ramach trwającej od maja V edycji akcji „Lato z CREATON”. Projekt skierowany do profesjonalistów z branży dachowej jest doskonałąokazją do bezpośredniej wymiany doświadczeń z trenerami Akademii CREATON, zadawania im pytań oraz uzyskiwania cennych porad dotyczących różnych zagadnień związanych z detalami technicznymi dachu.

 

 

Ze względu na olbrzymi sukces wcześniejszych edycji „Lato z CREATON” liczba spotkań jest stale zwiększana. W zeszłym roku trenerzy odwiedzili ponad 200 miejsc w Polsce, pokonując prawie 40 tysięcy kilometrów. W trakcie tegorocznej edycji zaplanowano na terenie całego kraju ponad 250 wizyt oraz dodatkowo 10 specjalnych wydarzeń dla dekarzy, podczas których z przedstawicielami CREATON spotkają się setki wykonawców. Na mapie akcji, jak co roku, znalazły się również punkty dystrybucyjne pokryć dachowych i rozmowy z ekspertami sprzedaży.

 

 

Jak zaznacza Michał Kacprzak, Kierownik Akademii CREATON – „wydarzenie jest doskonałą okazją do lepszego poznania rozwiązań marki CREATON – dachówek, akcesoriów i oryginalnych rozwiązań systemowych. Nie zabraknie też prezentacji nowości w ofercie – kominków ceramicznych SIGNUM 3.0 oraz kominków cementowych nowej generacji. Wszyscy uczestnicy naszych spotkań mają możliwość sprawdzenia funkcjonalności wybranych produktów w praktyce”.

 

 

V edycja akcji „Lato z CREATON” potrwa do końca września br. Relacje z wydarzeń można na bieżąco śledzić na profilu CREATON Polska w serwisie Facebook:

https://www.facebook.com/CREATONPolska.

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: