Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Ruszył cykl szkoleń on-line dla dekarzy Montowanie na ekranie

Ocena: 5
1997

W lutym br. firma VELUX przygotowała cztery specjalistyczne szkolenia montażowe on-line dla dekarzy. Nowa formuła szkoleń to odpowiedź na zapotrzebowanie pogłębiania wiedzy z praktycznych aspektów instalacji okien dachowych i innych produktów VELUX. To także konieczność, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom w związku z obowiązującymi restrykcjami sanitarnymi.

 

Szkolenia on-line w branży dekarskiej to nowość, gdyż do tej pory ta grupa zawodowa rzadko uczestniczyła w wirtualnych spotkaniach szkoleniowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom dekarzy i jednocześnie dbając o ich bezpieczeństwo firma Velux wypracowała interesującą formułę szkoleń nazwaną „Montowanie na ekranie". Na spotkaniach prezentowane są szczegóły techniczne związane z montażem różnych rozwiązań Velux. Szkolenie odbywa się w Ośrodku Szkoleniowym Mazowieckiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, a w jego organizacji firmę Velux wspierają aktywni zawodowo dekarze z wieloletnim stażem. Zbliżenia czynności montażowych ułatwiają uczestnikom obserwowanie precyzyjnych etapów instalacji, aby dobrze powtórzyć je później na budowie. W trakcie szkolenia jest możliwość zadawania pytań. Dla najbardziej aktywnych organizatorzy przygotowali konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, zaś uczestnicy Programu Rekomendowany Wykonawca Velux za udział mogą zdobyć punkty do corocznego rankingu Expert Velux.

Szkolenie jest bezpłatne, aby wziąć w nim udział wymagana jest rejestracja on-line. W dniu szkolenia wystarczy podłączyć się do Internetu o wyznaczonej godzinie korzystając z otrzymanego linku. Można korzystać z komputera, tabletu lub smartfona. 

W lutym szkolenia będą obywać się co środę w godz. popołudniowych.

Tematyka szkoleń będzie następująca:

3 luty Montaż okien dachowych w zestawach KOMBI

10 luty Montaż okien kolankowych VFE w zestawie z oknem dachowym

17 luty Montaż rolet zewnętrznych SML, SSL, SSS

24 luty Systemy elektrycznego sterowania, montaż silnika KMG

 

„Pierwsze tego rodzaju szkolenie odbyło się 17 grudnia ubiegłego roku i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony dekarzy. To przekonało nas, że taka formuła w atrakcyjny sposób pogłębia wiedzę profesjonalistów, z którymi na co dzień współpracujemy, a obecnie musieliśmy ograniczyć bezpośrednie kontakty. Oczywiście zawsze można obejrzeć film instruktażowy, ale to nie to samo co połączenie się on-line z kolegami po fachu, w tym samym terminie. Niezwykle ważna dla mnie jest interakcja z uczestnikami i na bieżąco udzielanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania techniczne" – mówi Sławomir Łyskawka, dyrektor techniczny Velux, pomysłodawca cyklu szkoleń „Montowanie na ekranie".

 

„Pierwszy raz brałem udział w takim szkoleniu instruktażowym on-line wraz z producentem. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Gorąco Was zachęcam, koledzy po fachu, do uczestnictwa w całym cyklu. To duża porcja wiedzy ułatwiająca codzienną pracę, a nieduża inwestycja czasowa, bo każde spotkanie trwa niewiele ponad godzinę. Wszystko jest pokazane w najdrobniejszych szczegółach i co ważne możecie o wszystko zapytać wprost" – mówi Dariusz Tymiński, dekarz z woj. mazowieckiego.

Szkolenie prowadzą Sławomir Łyskawka, dyrektor techniczny, doradcy techniczni Velux, a także goście - doświadczeni z dekarze całej Polski. Za wsparcie organizacyjne i moderację rozmów na czacie odpowiada Justyna Ściesiek, z działu marketingu, która jest opiekunem Programu Rekomendowany Wykonawca.

Źródło: Velux

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: