Producenci okien dachowych. Okpol. Jakość i innowacja

Ocena: 0
4183
Powstały w 1991 r. Okpol jest firmą ze 100-procentowym polskim kapitałem.

Nagrodzone Złotym Medalem Targów Budma okno Perfect Plus

Powstały w 1991 r. Okpol jest firmą ze 100-procentowym polskim kapitałem. Podstawowa działalność to produkcja i sprzedaż okien do poddaszy wraz z akcesoriami oraz wyłazów dachowych. Firma Okpol jest producentem okien najnowszej generacji – uchylno-przesuwnych z grupy Perfect z unikalnym systemem otwierania czy energooszczędnych okien wysokoosiowych WT i WTP.

Swoją strategię Okpol opiera na jakości i innowacyjności oraz nieustannym udoskonalaniu procesów produkcyjnych w oparciu o najnowocześniejsze trendy techniczne.

O wysokiej jakości wyrobów Okpol świadczą m.in Złoty Medal Międzynarodowych Targów Budma za okno Perfect i Perfect Plus oraz prawo do oznaczania okien do poddaszy z szybą samoczyszczącą godłem „Najlepsze w Polsce”. Wyroby Okpol są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze, czego dowodem jest zadowolenie klientów, potwierdzone nadaniem brązowego godła „Laur Klienta 2009”. Wyroby firmy wielokrotnie otrzymały tytuł „Produktu przyjaznego dla mojego domu”, zaś w 2010 r. zdobyły certyfikat „Zielona Marka” za ekologiczne i energooszczędne drewniane okna dachowe, przyjazne środowisku i człowiekowi.

Potwierdzeniem realizowania najwyższych europejskich standardów jest przyznany w 2010 r. uniwersalny znak jakości „EU Standard 2010”. Również w 2010 r. firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Złoty Certyfikat Rzetelności”, który jest niepodważalnym świadectwem wiarygodności, solidności i silnej pozycji rynkowej firmy.

Produkty Okpol trafiają na dachy w całej Polsce i do ponad 20 innych krajów.

Źródło: Dachy, nr 10 (130) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ