Od dekarzy dla dekarzy (i nie tylko). Vortal dachowy.pl

Ocena: 5
1355
Niezależny vortal internetowy dachowy.pl jest jednym z najmłodszych istniejących na rynku internetowym specjalistycznych serwisów traktujących o branży dachowej. Głównym założeniem vortalu jest skupianie wokół siebie zarówno producentów, dystrybutorów, wykonawców, jak również czytelników – docelowych klientów dla wcześniej wymienionych grup. Ma on umożliwiać szybkie komunikowanie się pomiędzy w/w podmiotami, informowaniu o nowych produktach, rozwiązaniach technicznych i promocjach.

Dachowy.pl to kopalnia wiedzy dla czytelników poszukujących informacji o budowie dachu, bazująca na wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów.

Innowacyjność vortalu polega na ścisłej współpracy z dekarzami. Dekarze współpracujący z nim przekazują swoją wiedzę innym użytkownikom poprzez aktywne uczestnictwo w forum internetowym, a także poprzez pisanie artykułów technicznych. Na vortalu znaleźć więc można fachowe informacje przydatne nie tylko przyszłym inwestorom, ale również profesjonalistom – któż bowiem ośmieli się powiedzieć, że wie już wszystko? Ponadto wykonawcy z branży dachowej mają możliwość promowania swoich firm. Polega to nie tylko na aktywnym uczestnictwie w życiu portalu, ale także na możliwości założenia własnej strony internetowej. Strona taka pomaga w zdobywaniu nowych zleceń i jest doskonałym miejscem prezentacji swoich dotychczasowych dokonań. Galerie zdjęć wcześniej wykonanych prac i referencje są dla nowych inwestorów najlepszą wizytówką dobrej firmy dekarskiej.

Ogólnopolski Salon Dekarski
Jako vortal mocno angażujemy się również w działania związane z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych wśród wykonawców pokryć dachowych. Sztandarowym działaniem na tym polu jest organizacja Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego, którego druga edycja odbędzie się dniach 27–29 listopada 2009. Tworząc ogólnopolskie warsztaty dekarskie umożliwiamy spotkanie producentów i wykonawców z branży dachowej nie w standardowej konwencji targów, ale pozwalamy na wymianę doświadczeń i wiedzy w formie warsztatów praktycznych wyłącznie w gronie profesjonalistów.


Ogólnopolski Salon Dekarski bezpośrednio konfrontuje wykonawcę-nabywcę z oferowanym przez producentów wyrobami


Przy przedsięwzięciu tym współpracujemy z jedną z najbardziej liczących się firm organizujących imprezy szkoleniowo-targowe, firmą Interservis Sp. z o.o. z Łodzi.

Cenne informacje
Dzięki naszemu zaangażowaniu w życie lokalne, poprzez współpracę z największymi hurtowniami materiałów dachowych w swoich regionach, uczestniczymy w wielu spotkaniach i konferencjach branżowych. Pozwala nam to na poznawanie problemów związanych z pracą wykonawców dachów z całej Polski. Nierzadko wystarczy bowiem problem taki odpowiednio nagłośnić, aby rozwiązanie znalazło się samo – okazuje się bowiem, że rzecz będąca zagadką w jednym powiecie, w innym została już dawno rozwiązana.

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego vortalu, a także do współpracy.

Dachowy.pl

Źródło: Dachy, nr 7 (115) 2009
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Dachy - krok po kroku

Polecamy