Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowa roleta solarna

Ocena: 5
7071

Oparta na technologii solarnej roleta zewnętrzna Dakea SSR do okien dachowych to urządzenie, które podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Nowa zewnętrzna roleta solarna Dakea SRR

Roletę solarną Dakea SSR można zastosować zarówno w nowych budynkach, jak i przy remontach obiektów już istniejących. 

Roleta świetnie prezentuje się na nowych budynkach, ale może być również zamontowana na oknach już istniejących

Podstawowe funkcje
To nowoczesny produkt, który przede wszystkim chroni dom przed przegrzewaniem latem i chłodem zimą. Zwiększa do 16% izolację termiczną (w zależności od pakietu szybowego okna). Zamknięta znacznie również redukuje hałasy z zewnątrz, zapewnia bezpieczeństwo i całkowitą prywatność. Sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach, w których wysoki komfort użytkowania jest priorytetem, takich jak sypialnie czy salony na poddaszach. 

Roleta solarna nie wymaga podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania

Prosty montaż 
Zaprojektowana została tak, aby pasować do wszystkich rozmiarów okien dachowych Dakea. Jej montaż jest bardzo prosty i trwa zaledwie około 20 minut. Można go przeprowadzić również na już zainstalowanych oknach dachowych, dlatego produkt sprawdzi się nie tylko w nowym budownictwie, ale i przy remontach różnych obiektów. Z uwagi na zastosowanie paneli słonecznych roleta nie wymaga podłączania do zewnętrznego źródła zasilania, nie ma więc też okablowania, wymuszającego wiercenie. 

100% zaciemnienia i prywatności

Ekologiczna i inteligentna
Roleta solarna Dakea SSR to produkt przyjazny środowisku. W dłuższej perspektywie jej zastosowanie przełożyć się może na zmniejszenia zużycia energii elektrycznej i na oszczędności. Fabrycznie sparowany pilot ścienny dołączony do rolety może obsługiwać jednocześnie do 200 rolet (zasięg do 30 m). Produkt może być kompatybilny z io-homecontrol, co umożliwi podłączenie do systemu inteligentnego domu. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją. 

Więcej na www.dakea.pl

Źródło: Dachy, nr (243) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ