Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Maszyny do obróbki blach

Ocena: 5
3938

Francuska firma Jouanel od 1948 roku produkuje maszyny i narzędzia do obróbki blach cienkich. Maszyny te są w szczególności przeznaczone dla firm dekarskich, blacharskich i ciesielskich.


Profilarka na rąbek stojący Probac-HT
Zaprojektowana specjalnie, aby wykonywać profil L z arkuszy blachy równoległej lub łukowej zarówno w warsztacie, jak i na placu budowy.


Produkty firmy znajdują także zastosowanie w cynkowniach, stolarniach aluminiowych i metalowych, jak również w przedsiębiorstwach produkujących i montujących elementy metalowe dla budownictwa, zakładach ślusarskich, firmach zajmujących się wykonywaniem izolacji cieplnych, a także u producentów kanałów wentylacyjnych, w warsztatach konserwacyjnych oraz w szkolnictwie zawodowym.

Oferta wyrobów Jouanel obejmuje zaginarki, profilarki, zawijarki, gilotyny, falownice, giętarki i żłobiarki.

Wszystkie maszyny produkowane są we Francji z najlepszej stali i pod ścisłym nadzorem technicznym, co daje gwarancję najwyższej jakości. Dowodem na to jest fakt, że Jouanel zajmuje pierwsze miejsce we Francji pod względem produkcji i sprzedaży na rynku maszyn do obróbki blach.

 

 


Zaginarka ręczna PCX 2040
Solidna budowa przy jednoczesnym zachowaniu lekkości konstrukcji;  znakomita jakość gięcia, może być wykorzystywana zarówno na placu budowy, jak również w warsztacie.


Od kilkudziesięciu lat firma sprzedaje swe wyroby na rynkach Europy zachodniej (Belgia, Hiszpania, Włochy), od 7 lat w Rosji (2 miejsce pod względem eksportu) oraz Rumunii. W Polsce Jouanel jest na etapie poszukiwania dystrybutorów.

W styczniu 2009 roku firma po raz pierwszy będzie się wystawiać na poznańskich targach Budma. 

 

 

 

 


Zaginarka segmentowa HS3S
Maszyna z segmentowaną belką górną i belką gnącą. Docisk belki górnej odbywa się za pomocą pedału. Blokowanie automatyczne.


Na podstawie materiałów firmy Jouanel
www.jouanel.com

 

 

 

 

Źródło: Dachy, nr (106) 

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: