Jak wykonać poszczególne prace dekarskie - nowe filmy instruktażowe firmy Röben

Ocena: 0
2940
Jak wykonać poszczególne prace dekarskie, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć najczęściej spotykanych błędów wyjaśniają nowe filmowe instruktaże przygotowane przez firmę Röben.

Opracowane przez firmę Röben krótkie filmy instruktażowe prezentują najważniejsze zagadnienia związane z procesem układania dachu. Ich głównym zadaniem jest przedstawienie w najbardziej przystępnej formie prac, które składają się na powstanie pokrycia.

"Nowa seria filmów instruktażowych to nie tylko ciekawy i atrakcyjny wizualnie przekaz, ale przede wszystkim kompendium wiedzy z wieloma praktycznymi wskazówkami, które kierujemy zwłaszcza do  wykonawców - dekarzy, nie wykluczając inwestorów indywidualnych zainteresowanych zagadnieniem krycia dachu" - mówi Lidia Misiuna kierownik marketingu firmy Röben.

Tematyka filmów obejmuje m.in. takie zagadnienia jak: łacenie połaci i montaż dachówek podstawowych, skrajnych i akcesoriów, kształtowanie okapu, wykonanie kosza dachowego czy montaż kalenicy. Instruktaże zrealizowano pod nadzorem i przy udziale Jerzego Ptaka, mistrza dekarskiego z wieloletnim doświadczeniem, wiceprezesa Wielkopolskiego Stowarzyszenia Blacharzy, Dekarzy i Cieśli. Dekarskie filmy instruktażowe można obejrzeć za pośrednictwem strony internetowej producenta (http://dlawykonawcow.roben.pl/video-instruktaze/)  lub bezpośrednio w kanale firmy Röben w serwisie YouTube.

Źródło i zdjęcie: Röben
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ