Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

dekarze.pl. Sklep internetowy dla profesjonalistów

Ocena: 0
3121
Jakie są potrzeby nowoczesnych firm z branży dekarskiej i ogólnobudowlanej, a jakie oczekiwania mają ich pracownicy? Jak zyskać zaufanie klientów – dekarzy? Co i w jaki sposób chcieliby zamawiać? Jak i dokąd dostarczać zamówione narzędzia i maszyny tak, aby ich transport był jak najmniej kłopotliwy dla zamawiających? Jak stworzyć bezpieczny, łatwy w obsłudze sklep internetowy, dający użytkownikom pełną satysfakcję i zadowolenie z oferowanego asortymentu i usług?

Na te i inne pytania postaramy się pokrótce odpowiedzieć na przykładzie specjalistycznego sklepu dla dekarzy www.dekarze.pl.

W 2003 roku z myślą o dekarzach utworzyliśmy pierwszy internetowy sklep dedykowany tej branży – Dekarze.pl. Motto towarzyszące sklepowi od momentu powstania to Profesjonalny sprzęt dla Profesjonalistów! Od sześciu lat dbamy o asortyment najwyższej klasy, sprowadzany bezpośrednio od zagranicznych i polskich producentów. Dzięki temu stworzyliśmy największą bazę narzędzi i maszyn dekarskich w jednym sklepie, zapewniającą wybór spośród ponad 1600 produktów.

Wszystko dla dekarzy
Dzięki szerokiemu i różnorodnemu asortymentowi możliwe jest wyposażenie dekarza od stóp do głów: poczynając od narzędzi dekarskich, takich jak nożyce i kleszcze do blachy, młotki, zaginadła dekarskie, poprzez maszyny do zaginania i profilowania blachy, urządzenia do transportu materiałów budowlanych i dachówki na dach, po ubiór roboczy i galowy ubiór dekarski. Dzięki różnorodnemu asortymentowi klienci mogą z łatwością dobrać odpowiednie narzędzie ręczne spośród asortymentu firm Bessey, Freund oraz Picard czy skorzystać z oferty GCE i Koma podczas doboru kolb do lutowania i palników do papy. Nasi klienci mają stały dostęp do nowinek technicznych w asortymencie elektronarzędzi Makita, Bosch oraz gwoździarek Max, Senco, Paslode, Rapid. Gdy rzecz wymaga precyzyjnego zaginania, też się nie uginamy, oferując zaginarki zachodnich producentów takich jak Schechtl, HM Machinery czy Tapco oraz prezentując propozycje czterech rodzimych producentów.


dekarze.pl dysponują fabrycznym składem i autoryzowanym serwisem firmy Geda


Mamy także coś dla specjalistów od maszynowego zaginania i profilowania blach, którzy znajdą u nas asortyment firm Wuko oraz Schlebach, a także nowość na polskim rynku – linia uzupełniająca asortyment maszyn profilujących. Jednym z narzędzi, o których jest tu mowa są nożyce do wycinania zakończeń profili oraz kleszcze do kształtowania zakończeń rąbka. Narzędzia te dają szereg możliwości zakańczania rąbka po wykonaniu profilu na profilarce Mini Prof czy Mini Prof Plus.

Transport pionowy
Od wielu lat zajmujemy się także maszynami do transportu pionowego takich znanych marek jak Geda czy Paus, których też jesteśmy autoryzowanym i certyfikowanym dystrybutorem. W bogatym zakresie oferty Geda, obejmującej wciągarki linowe o udźwigu 200 kg, poprzez windy dekarskie i system kubłów zsypowych, znajdują się też dźwigi towarowe także wraz ze wstępem osób. W obrębie naszej firmy działa skład fabryczny Geda oraz autoryzowany serwis Geda. Aby ułatwić i zwiększyć dostępność ciężkiego sprzętu, nawiązaliśmy bliską współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym EFL, dzięki czemu już od kilku lat nasi klienci cieszą się spersonalizowaną, szybką oraz bezproblemową obsługą na preferencyjnych warunkach.


Nożyce do łuków o dużych promieniach


Zabezpieczamy również pracę dekarzy na wysokościach, dlatego też w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kompletnych zestawów asekuracyjnych oraz poszczególnych akcesoriów. Na amatorów ozdób dachowych czeka szeroka gama szpic, chorągiewek, wodorzygaczy i innych ozdób wykonywanych również na zamówienie.


Kleszcze do zaciskania szerokie z pełną szczęką


Zawsze czujni i otwarci na sugestie dotyczące wprowadzania nowych, potrzebnych produktów do asortymentu czy poszukiwania innych, nowatorskich rozwiązań jeszcze nie dostępnych na naszym rynku, wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i na bieżąco powiększamy swój asortyment.


Młotek ciesielski ze skórzanym trzonkiem


Sklep Dekarze.pl ma zasięg ogólnopolski, dzięki czemu zapewniamy bezproblemową dostawę w każde, dogodne dla klienta miejsce – do siedziby firmy czy na plac budowy – a dzięki możliwości składania zamówienia internetowo jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Profesjonalny Dekarz
Od ponad roku w sklepie Dekarze.pl działa program rabatowy Profesjonalny Dekarz, stworzony specjalnie dla klientów tej branży dekarskiej. Ideą programu jest wyróżnienie wymienionej grupy, zrzeszanie profesjonalistów oraz wymiana doświadczeń, dzięki sklepowi www.dekarze.pl oraz specjalnie stworzonej na te potrzeby stronie www.profesjonalny-dekarz.pl, gdzie można znaleźć kompletne informacje na temat programu oraz praktyczne wskazówki, jak do niego przystąpić.
Uczestnicy na znak dołączenia do grona Profesjonalnych Dekarzy otrzymują Czerwoną Kartę – Profesjonalny Dekarz, uprawniającą do szeregu rabatów, promocji i innych dodatkowych korzyści.

Promocje
Na klientów sklepu dekarze.pl w okresie letnim czekają ciekawe oferty, w których każdy dokonując zakupu na promocyjny asortyment otrzyma przydatne narzędzia i akcesoria całkowicie gratis. Promocje pod hasłem – Letnia wyprzedaż i Tanie zakupy na Dekarze.pl – ukazywać się będą i zmieniać regularnie co dwa tygodnie do końca lata, dlatego też zachęcamy do ich śledzenia.

Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru i użytkowania narzędzi oraz maszyn znajdujących się w naszej ofercie.

Zapraszamy do Salonu Firmowego dekarze.pl, znajdującego się we Wrocławiu na ul. Kupieckiej 10.
Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00–16.00 oraz w soboty 10.00–15.00.

Dekarze.pl (Zi-Co Sp. z o.o.)
ul. Kupiecka 10
52-427 Wrocław
tel.: 071 363 45 80
tel. kom.: 509 508 346, 508 008 202
fax: 071 363 45 80/24
e-mail: info@dekarze.pl


Katarzyna Kastelli
www.dekarze.pl
www.profesjonalny-dekarz.pl


Źródło: Dachy, nr 7 (115) 2009
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ