Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Betonowa dachówka płaska Teviva Cisar

Ocena: 5
3391

Betonowa dachówka płaska Teviva Cisar firmy Braas cieszy się nieustannie rosnącą popularnością. Prezentowane przez nią walory estetyczne przyciągają kolejnych inwestorów. Tych zaś, którzy skupieni są na jej technicznych właściwościach, zachęca innowacyjną technologią wykonania. Od niedawna Tevivą na dachu cieszy się też popularny prezenter telewizyjny – Filip Chajzer.

 

 

Estetyka minimalizmu
Design dachówi betonowej Teviva wpisuje się w nowoczesne trendy wykorzystania betonu w architekturze. Ten materiał szczególnie chętnie wykorzystywany jest przez architektów ceniących minimalistyczną formę, harmonię i estetyczny spokój. Dachówka Teviva charakteryzuje się prostym, nowoczesnym kształtem i czystą linią. Jej płaska forma podkreśli nowoczesny styl współczesnej architektury. Dzięki swoim walorom sprawdzi się zarówno na budynkach nowobudowanych, jak i remontowanych. Oferowane kolory pasują do szerokiej gamy kolorystycznej aktualnie stosowanej na elewacjach budynków.

 

Trwałość i wytrzymałość
Beton jest trwałym materiałem, dlatego stosowany jest między innymi w budowie lotnisk i autostrad, które muszą wytrzymywać ogromne przeciążenia. Te cechy szczególnie chętnie widziane są również na dachach domów. Wysoka trwałość, mrozoodporność, zdolność do izolacji termicznej to cechy, które sprawiają, że Teviva tak często pojawia się w nowoczesnych projektach. Jeśli wziąć pod uwagę również jej walory estetyczne, nie dziwi, że jest tak chętnie wybierana zarówno przez deweloperów, jak i inwestorów indywidualnych.

 

Teviva Cisar objęta Gwarancją Systemową
Firma Monier Braas wprowadziła z początkiem kwietnia 2017 Gwarancję Systemową, dzięki której inwestorzy mogą być pewni, że dach ułożony przez Certyfikowanego Dekarza Braas z dachówek oraz akcesoriów dachowych Braas nie straci swoich właściwości technicznych przez co najmniej 15 lat, a nawet jeśli pojawią się usterki, wystarczy zgłosić się do jednego producenta, który przeprowadzi całość wymaganych napraw. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach www.braas.pl oraz www.GwarancjaSystemowa.pl.

 

Tekst i zdjęcia:
Monier Braas Sp. z o.o.

Źródło: Dachy, nr (215) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: