Strona główna | Szkolenia

Festool Roadshow 2017 dla branży remontowo-budowlanej!

Szkolenia
To niepowtarzalna okazja do przetestowania maszyn Festool na żywo, zdobycia wiedzy od fachowców oraz wygrania cennych nagród.

Dach od kuchni. Ogólnopolskie szkolenia nie tylko dla wykonawców

Szkolenia
Roto Okna Dachowe, Rheinzink, Rathscheck Schiefer – trzech producentów powołało wspólny projekt „Dach od kuchni – najlepsze przepisy od fachowców”. Jego celem jest udostępnienie wykonawcom i klientom wiedzy na temat najnowszych praktyk wykonawczych i nowoczesnych rozwiązań produktowych.

Szkolenie Etex

Szkolenia
Prezentujemy fotorelację ze szkolenia Etex.

Szkolenia dla najlepszych (styczeń 2014 r.) - relacja

Szkolenia
Miesięcznik DACHY we współpracy z Polską Federacją Dekarzy, Blacharzy i Cieśli był organizatorem szkolenia dotyczącego krycia łupkiem. Odbyło się ono w dniach 24-26.01.2014 r. w Smykowie.

Szkolenia dla najlepszych (wrzesień 2013 r.) - relacja

Szkolenia
Miesięcznik DACHY wraz Polską Federacją Dekarzy, Blacharzy i Cieśli kontynuuje cykl szkoleń z praktycznego krycia łupkiem naturalnym. Kolejne szkolenie, tym razem 3-dniowe, odbyło się w dniach 26-28.09.2013 w starej, zabytkowej leśniczówce w Smykowie k. Tarnowa. W warsztatach wzięło udział 18 osób.

Szkolenia dla najlepszych (czerwiec 2013 r.) - relacja

Szkolenia
Na początku czerwca br. w dniach 7-8.06.2013 w hotelu Falenty pod Warszawą, miesięcznik DACHY wraz Polską Federacją Dekarzy i Cieśli zorganizował 2-dniowe szkolenie praktyczne z krycia łupkiem naturalnym. Było to pierwsze szkolenie na rynku z cyklu "Szkolenia dla najlepszych".

TEMAT MIESIĄCA
Wymagania wobec dachu płaskiego

Skąpstwo, a nawet zbyt daleko idące oszczędności w przypadku budowy czy remontu płaskiego dachu to nie są pozytywne działania. Wie to każdy, kto miał do czynienia z nieszczelnym dachem i kto nie raz musiał zapłacić za cudze błędy. Czytaj więcej