Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Wzrost zamówień w Grupie Mercor w czasie pandemii

Ocena: 5
2600

Grupa „MERCOR” S.A., w grudniu 2020 roku pozyskała zamówienia o wartości ok. 47,6 mln zł wobec 24,9 mln zł rok wcześniej, co oznacza wzrost o 91% r/r. Coraz większy wpływ na wartość zamówień ma spółka DFM Doors.

W całym roku 2020 Grupa zdobyła kontrakty o łącznej wartości ok. 219,7 mln zł (+13% r/r), wartościowo o blisko 25,5 mln zł więcej r/r.

2020 rok był trudny. Wymagał wprowadzenia z jednej strony oszczędności a z drugiej intensyfikacji sprzedaży zagranicznej.  Strategia wyznacza nam kierunki działania na nowy rok  - mówi Krzysztof Krempeć, Prezes Zarządu „MERCOR” S.A.

 

Źródło; Mercor SA

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ