Wystartowała II edycja konkursu "Dekarz na 5". Pokaż się z najlepszej strony!

Ocena: 0
2519
Firma Galeco, polski producent systemów rynnowych, w 2011 roku zorganizowała konkurs "Dekarz na 5". Popularność plebiscytu sprawiła, że z początkiem czerwca 2012 roku wystartowała jego II edycja. Podobnie jak w zeszłym roku, celem konkursu jest prezentacja systemów orynnowania Galeco zamontowanych na budynkach. Jury wybierze najlepsze realizacje i uhonoruje zwycięzców upominkami. Nagrodą główną jest wizyta dwóch osób w Krakowie, połączona ze zwiedzaniem miasta, wizytą szkoleniową w siedzibie Galeco oraz uroczystą kolacją z udziałem Prezesa Zarządu, a także winda dekarska GEDA Lift Standard 12,5 m z platformą do transportu materiałów na dach.

Fotograficzny konkurs "Dekarz na 5" organizowany przez firmę Galeco ma na celu pokazanie najlepiej dobranych i zamontowanych systemów rynnowych na różnego rodzaju budynkach. Ekipy dekarskie mogą sfotografować efekt swoich prac i zgłosić obiekt do plebiscytu. Wystarczy wykonać minimum 3 fotografie i wraz z wypełnionym formularzem konkursowym przesłać je drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną do siedziby firmy Galeco. Zgłoszenie do konkursu można złożyć także za pomocą specjalnej zakładki na stronie www.galeco.pl/konkurs/.

Internetowa rejestracja umożliwia przesłanie zdjęć oraz wszelkich danych osobowych bez wychodzenia z domu. Co więcej, przesłanie wypełnionego formularza, niemal natychmiast znajduje się w siedzibie firmy Galeco i tym samym nie ma obawy o przekroczenie terminu zgłoszenia. Każdy uczestnik fotograficznego konkursu "Dekarz na 5" może zdobyć nagrodę gwarantowaną wystarczy, że prześle zdjęcia wraz z formularzem oraz wybierze upominek na karcie zgłoszeniowej. W tym roku są to m.in. kleszcze do wykonywania obróbek blacharskich, nożyce do blachy lub poziomica z trzema libelkami i wiele innych przydatnych narzędzi w pracy dekarza. W każdym miesiącu jury wybierze Dekarza Miesiąca. Zwycięzca odbierze nagrodę miesiąca, którą sam wybierze poprzez zaznaczenie produktu w formularzu przy rejestracji do konkursu.

Autor najlepszego zdjęcia w danym miesiącu może otrzymać kleszcze do gięcia haków rynnowych, kolbę lutowniczą lub też komplet zaginadeł do blachy. Nagroda główna trafi do Laureata Konkursu "Dekarz na 5", wyłonionego spośród siedmiu zwycięskich Dekarzy Miesiąca. W tym roku jest to wizyta zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą w Krakowie, połączona ze zwiedzaniem miasta, spotkaniem szkoleniowym w siedzibie Galeco oraz uroczystą kolacją z udziałem Prezesa Zarządu, a także dekarska winda GEDA Lift Standard 12,5 m z platformą do transportu pokryć dachowych oraz innych materiałów na połać budynku.

Jury Konkursu "Dekarz na 5" wybierze laureata poprzez głosowanie. W skład komisji sędziowskiej wchodzą: Prezes Zarządu Galeco, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, jak również Kierownik Promocji. Jury, wyłaniając zwycięzców, będzie zwracać szczególną uwagę na realizacje najlepiej prezentujące systemy orynnowania Galeco i ich prawidłowy montaż. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 31.12.2012 roku.

Ekipy dekarskie, na co dzień montujące systemy rynnowe Galeco, mają okazję zaprezentować swój profesjonalizm i kunszt pracy. Wystarczy sfotografować efekt końcowy prac i zdjęcia przesłać do siedziby polskiego producenta systemów odprowadzania wody deszczowej. Najlepsze realizacje zostaną nagrodzone cennymi upominkami, a laureat otrzyma prestiżowy tytuł: "Dekarz na 5".

Infolinia dotycząca konkursu: 71 363 56 34

Rejestracja na: www.galeco.pl/konkurs

Źródło: Galeco
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ