Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Velux sponsorem Ligi Mistrzów

Ocena: 0
2642
Przez najbliższe trzy lata najważniejszy klubowy turniej piłki ręcznej w Europie

Podpisanie umowy o współpracy i sponsoringu
Fot. Velux


Przez najbliższe trzy lata najważniejszy klubowy turniej piłki ręcznej w Europie będzie nosił nazwę Velux EHF Men’s Champions League. Grupa Velux podpisała trzyletni kontrakt na sponsoring tytularny europejskich klubowych mistrzostw w piłce ręcznej.

W Velux EHF Men’s Champions League startują 24 drużyny, które rozegrają w sezonie 148 meczów. Logo firmy będzie prezentowane setkom milionów widzów już od 22 września, kiedy rozpoczynają się transmisje. Współpraca pozwoli wzmocnić relacje z partnerami biznesowymi, zapraszanymi na mecze, a obecność w mediach umożliwi dotarcie do szerszego grona odbiorców, także do aktualnych i przyszłych właścicieli domów.

Velux EHF Men’s Champions League to nie tylko ważne sportowe wydarzenie, to także rozwinięty program komunikacyjny o szerokim, europejskim zasięgu. Odpowiada to potrzebom Grupy Velux, marki o silnych europejskich fundamentach.

Firma jest doświadczonym mecenasem sportu – wspiera już drugą edycję indywidualnych regat dookoła świata - Velux 5 Oceans. Nowy projekt sponsoringowy uzupełnia dotychczasowe działania pod względem geograficznym, zasięgowym i dotarcia do grup docelowych.

Źródło: Dachy, nr 9 (129) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: