Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Szkolenie w Łódzkim PSD

Ocena: 0
7616
Na początku lutego Oddział Łódzki PSD zorganizował szkolenie.

Jak poprawnie rozmierzyć gonty demonstruje Michał Wilczek z Isoli

Na początku lutego Oddział Łódzki PSD zorganizował szkolenie. Tematem warsztatów był montaż produktów firm Fakro i Isola.

Szkolenie poprowadzili Jacek Ludwig (Fakro) i Michał Wilczek (Isola). 28 słuchaczy przyglądało się poprawnej instalacjiokna dachowego w pokryciu płaskim (gonty bitumiczne) i jego obróbce na nokach. Po demonstracji mogli sami zademonstrować swoje umiejętności.


Uczestnicy szkolenia


Głos ma Jacek Ludwig z Fakro

Michał Wilczek przypomniał natomiast dekarzom podstawy montażu i rozmierzania gontów bitumicznych na połaci. Tematy niby proste, ale – jak się okazało – ważne i nie do końca przez wszystkich zrozumiane. Zainteresowanie uczestników było duże, zadawali oni sporo szczegółowych pytań.

Źródło: Dachy, nr 2 (122) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: