Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Szkolenia dla firm ciesielskich

Ocena: 0
2518
Firma Dietrich’s, czołowy producent specjalistycznego oprogramowania dla firm ciesielskich
Firma Dietrich’s, czołowy producent specjalistycznego oprogramowania dla firm ciesielskich zaprasza do wzięcia udziału w cyklu szkoleń związanych z najnowszymi metodami przygotowania konstrukcji dachowych w oparciu o system Dietrich’s.

Wszyscy, którzy wezmą udział w szkoleniu będą mieli okazję zapoznać się z filozofią pracy w systemie oraz zdobyć podstawową wiedzę z zakresu trasowania elementów konstrukcji dachu.

Cykl szkoleniowy będzie obejmował następujące tematy:
  • wyznaczenie profilu połaci dachowej,
  • podstawowe zasady związane z generowaniem bryły połaci dachowej,
  • wstawianie i edycja elementów konstrukcji dachu,
  • tworzenie dokumentacji warsztatowej oraz montażowej w oparciu o wcześniej stworzony model dachu,
  • generowanie list materiałowych oraz optymalizacja elementów konstrukcji,
  • podstawy trasowania elementów konstrukcji dachu w oparciu o dokumentację warsztatową Dietrich’s oraz profesjonalny kątomierz ciesielski.
Więcej informacji na stronie www.dietrichs.pl lub pod numerem telefonu: 695 363 833.

Źródło: Dachy, nr 12 (132) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ