Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Szkolenia blacharskie Rheinzink 2011

Ocena: 0
2032
11 stycznia 2011 r. rozpoczyna się cykl szkoleń Rheinzink dla zaawansowanych blacharzy oraz kursy dla początkujących wykonawców.
11 stycznia 2011 r. rozpoczyna się cykl szkoleń Rheinzink dla zaawansowanych blacharzy oraz kursy dla początkujących wykonawców.

Każde szkolenie rozpoczyna się jednodniowym blokiem teoretycznym. W części tej prezentowane są ekonomiczne i zgodne z techniką blacharską sposoby wykorzystywania blachy Rheinzink. Przekazane podstawy teoretyczne są przekładane następnie na praktykę (3 dni) w warunkach zbliżonych do rzeczywistych okoliczności spotykanych na budowie. Każdy uczestnik zostaje wyposażony w obszerny pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie. Kurs kończy się certyfikatem.

Podczas każdego szkolenia jest czas na spontaniczne pytania, a osoby prowadzące szkolenia służą radą i odpowiedzą na każde pytanie.

Szkolenie A
Technika na rąbek – podstawy

Szkolenie obejmuje podstawy planowania detali i najważniejszych rozwiązań specjalistycznych z zakresu blacharstwa. Zdobyte informacje pozwalają na pewne wykonanie najbardziej newralgicznych detali pokrycia dachowego i jego przyłączeń.
Terminy:
11–14 stycznia 2011
18–21 stycznia 2011
25–28 stycznia 2011

Szkolenie B
Technika na rąbek – poziom zaawansowany

Szkolenie to służy do wzbogacenia posiadanych wcześniej umiejętności. Wraz ze wzrostem poziomu trudności dachu uczestnicy uczą się tworzenia szczegółowych rozwiązań na dużym modelu dachu. Wszystkie prace wykonywane są w kolejności obowiązującej na placu budowy.
Terminy:
08–11 lutego 2011
15–18 lutego 2011

Źródło: Dachy, nr 12 (132) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ