Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

SunRoof wprowadził solarne dachy do Polskich Hurtowni Dachowych

Ocena: 5
6306

SunRoof, międzynarodowy startup tworzący dachy solarne 2w1 i technologię do zarządzania energią, nawiązał współpracę z Polskimi Hurtowniami Dachowymi (PHD), największą siecią hurtowni dachowych w Polsce. Oznacza to, że klienci firmy mogą teraz wybierać przyszłościowe i przyjazne dla klimatu rozwiązania w 150 punktach handlowych w całym kraju.  

 

 

Wejście do grupy Polskich Hurtowni Dachowych to wynik coraz większego zapotrzebowania rynku na dachy zintegrowane z fotowoltaiką. Dzięki doświadczeniu i rozbudowanej sieci sprzedaży PHD zagwarantujemy inwestorom łatwy dostęp do innowacyjnego produktu w każdym miejscu w Polsce – mówi Jarosław Wyrzykowski, Head of Sales SunRoof.
 

Dobry produkt na trudne czasy

Od 2019 roku SunRoof dostarcza na polski rynek nowoczesne pokrycia dachowe, w których rolę dachówek pełnią moduły fotowoltaiczne. Jakością odpowiadają markom segmentu premium z tą różnicą, że są wielofunkcyjne – chronią i izolują budynek oraz produkują energię elektryczną. W pochodzącym ze Szwecji systemie zmaksymalizowano bezpieczeństwo i wydajność instalacji fotowoltaicznej, umożliwiając wytwarzanie najwięcej energii z 1 mkw. Jak wyjaśnia Jarosław Wyrzykowski to powoduje, że klienci nie tylko mogą uniezależnić się od rosnących cen prądu i generować oszczędności, ale zaczynają zarabiać na dachach.

Współpraca z Polskimi Hurtowniami Dachowymi potwierdza nasze zaangażowanie w to, aby jak najwięcej osób miało szansę stać się mniej lub bardziej samowystarczalnymi energetycznie. Dachy solarne doskonale komponują się z tradycyjnymi rozwiązaniami dachowymi, dostępnymi w hurtowniach PHD, pozwalając uzyskać atrakcyjny wygląd domu i generować darmową energię do jego ogrzewania i zasilenia wszelkich urządzeń elektrycznych – podsumowuje Jarosław Wyrzykowski.
 

Dobre warunki do wspólnego wzrostu

Polskie Hurtownie Dachowe są pierwszą w Polsce grupą, skupiającą największych graczy z branży dachowej. Firma przez 10 lat działalności zdobyła ugruntowaną pozycję lidera na rynku hurtowej sprzedaży materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem pokryć dachowych. W 150 punktach sprzedaje ich rocznie kilkadziesiąt tysięcy. Piotr Kośla, Prezes Zarządu PHD, wierzy, że gro z nich za chwilę będzie zintegrowanych z systemem SunRoof.

Szybko zdałem sobie sprawę, że dach solarny to niezwykły i przyszłościowy produkt. Dzisiaj klienci poszukują takich ekologicznych, modnych, ale i ekonomicznych rozwiązań. Włączenie ich do naszej oferty było tylko kwestią czasu i cieszę się, że zdecydowaliśmy się na ten krok z SunRoof. Razem działamy od niedawna, a na koncie mamy już sukcesy w postaci pierwszych wspólnych realizacji – mówi Piotr Kośla, Prezes Zarządu PHD.

Obie firmy organizują też szkolenia dla dekarzy współpracujących z hurtowniami PHD, które odbywają się w Centrum Szkoleniowym SunRoof w Łodzi.

 

Źródło: SunRoof

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: