Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Spotkanie poświęcone omówieniu zmian w programie dopłat do kolektorów słonecznych

Ocena: 0
3344
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na spotkanie poświęcone omówieniu wszystkich wprowadzonych zmian w programie priorytetowym "Program dla przedsięwzięć w zakresie odnawialnych źródeł energii i obiektów wysokosprawnej Kogeneracji. Część 3) Dopłaty na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na zakup i montaż kolektorów słonecznych dla osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych". Spotkanie odbędzie się 12 września 2013 r. o godzinie 11.00 w siedzibie Funduszu przy ul. Konstruktorskiej 3A w Warszawie, sala 102.

Spotkanie dotyczące zmian w programie dopłat do kolektorów słonecznych adresowane jest do przedstawicieli producentów, dystrybutorów, instalatorów kolektorów słonecznych, przedstawicieli organizacji branżowych, beneficjentów oraz wszystkich zainteresowanych tematem.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej prosi o przesłanie zgłoszeń drogą mailową na adres e-mail: oze3@nfosigw.gov.pl do dnia 11.09.2013 r.

Potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia na liście uczestników będzie przesłane zwrotnie na adres wskazany w zgłoszeniu.

Treść programu priorytetowego:
www.nfosigw.gov.pl/download/gfx/nfosigw/pl/nfoaktualnosci/658/11/10/program_priorytetowy-kolektory_01.10.2013.pdf

Źródło i zdjęcie: NFOŚiGW
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: