Seminaria praktyczne Triflex

Ocena: 0
1949
Płynne tworzywa sztuczne Triflex sprawdziły się w przeciągu ostatnich 30 lat

Krótkie wprowadzenie teoretyczne
Fot. Triflex


Płynne tworzywa sztuczne Triflex sprawdziły się w przeciągu ostatnich 30 lat jako niezawodne rozwiązania w dziedzinie uszczelnień budynków. Są one obecnie stałym składnikiem stosowanych materiałów uszczelniających i stanowią synonim trwałej i niezawodnej ochrony budynków.

W okresie od 15 do 24 lutego br. Triflex po raz pierwszy organizuje seminaria praktyczne w zakresie uszczelniania budynków za pomocą płynnych tworzyw sztucznych. Szkolenia są jednodniowe i odbędą się w następujących miastach i terminach:
  • 15.02.2011 Katowice
  • 17.02.2011 Wrocław
  • 22.02.2011 Pruszków (k. Warszawy)
  • 24.02.2011 Poznań
Firma Triflex serdecznie zaprasza dekarzy, przedsiębiorców budowlanych i wykonawców zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat trwałych uszczelnień z płynnych tworzyw sztucznych.


Uczestnicy seminariów praktycznych Triflex samodzielnie wykonują prace uszczelniające
na indywidualnym modelu

Fot. Triflex

Uczestnicy zostaną praktycznie przeszkoleni w zakresie fachowego uszczelniania skomplikowanych elementów przelotowych oraz łączeń. Główny nacisk położony zostanie na wykonywanie łączeń (ze ścianą) oraz obróbkę trudnych detali, występujących powszechnie m.in. na dachach i balkonach. Każdy z uczestników samodzielnie wykona pod nadzorem prace uszczelniające na indywidualnym modelu. Seminarium uzupełni wprowadzenie w tematykę systemów Triflex oraz szkolenie w zakresie oceny i przygotowania podłoża.

Dokładne informacje na temat terminów i inne bardziej szczegółowe dane uzyskają Państwo od polskiego przedstawiciela, Przemysława Kubackiego:
tel. 22/548 01 56,
tel. kom. 0-602 73 72 17,
przemyslaw.kubacki@triflex.com.

Źródło: Dachy, nr 1 (133) 2011
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ