Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Selena Gazelą Biznesu roku 2009

Ocena: 0
1638
Spółka Selena SA po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu.
Spółka Selena SA po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu. Zwycięstwo w X edycji plebiscytu potwierdza konkurencyjną pozycję, jaką spółka zajmuje wśród krajowych przedsiębiorstw.

W tym roku w konkursie Gazele Biznesu wzięło udział 4 tysiące firm. O wysokim miejscu Seleny na liście rankingowej zadecydowały: przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech lat działalności wyrażony w procentach oraz doskonała reputacja wśród kontrahentów i odbiorców.

Ceremonia przyznania nagród odbyła się w Hotelu Sofitel we Wrocławiu. Gazelę Biznesu z rąk komisji konkursu odebrał Przemysław Strzyż, Brand&PR Manager spółki Selena SA.

Jesteśmy dumni z tak prestiżowej nagrody. Wyróżnienie Gazele Biznesu 2009 potwierdza naszą pozycję wśród najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw, a jednocześnie motywuje nas do pracy nad dalszym rozwojem naszej firmy – powiedział Przemysław Strzyż, Brand&PR Manager spółki Selena SA.

Źródło: Dachy, nr 3 (123) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ