Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Röben Budowlaną Marką Roku po raz piąty

Ocena: 0
2707
Ranking marek budowlanych przygotowuje od siedmiu lat ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

Pamiątkowy dyplom dowodzący siły i uznania dla marki Röben
Fot. Röben

Konkurs rozstrzygany jest na podstawie wyników ankiet, w których firmy wykonawcze wskazują marki budowlane najwyższej jakości, marki o najlepszej relacji ceny do jakości oraz marki najchętniej wybierane. Tytuł Budowlanej Marki Roku w poszczególnych grupach przyznawany jest na podstawie średniej ważonej ocen z tych trzech kategorii. W tym roku konkurencja na rynku pokryć dachowych była jeszcze silniejsza niż w poprzednich latach. Tym bardziej cieszy nas fakt, że firma Röben po raz kolejny zwyciężyła w rankingu. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie cenne również dlatego, że docenili nas wykonawcy i to przede wszystkim na podstawie oceny jakości produktu – mówi Roman Tereszczak, kierownik regionu, który odebrał statuetkę w imieniu firmy. – Zadebiutować i osiągnąć dobry wynik nie jest łatwo, ale jeszcze trudniej utrzymać pozycję lidera – dodaje Lidia Misiuna, kierownik marketingu w firmie Röben. – Myślę, że udaje nam się to przede wszystkim dzięki dbałości o najwyższą jakość, w którą stale inwestujemy – komputerowe systemy kontroli, coraz bardziej precyzyjne maszyny, najnowsze linie produkcyjne. W długofalowej perspektywie to właśnie inwestycja w jakość przynosi największe zyski, a marce – uznanie, co potwierdza trzeci z rzędu i piąty w siedmioletniej historii rankingu tytuł dla naszej firmy.

Źródło: Dachy, nr 7 (139) 2011
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: