Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Promocja Fakro

Ocena: 0
2369
Firma Fakro przygotowała nową promocję sprzedażową
Firma Fakro przygotowała nową promocję sprzedażową „Premia 1000 zł w zestawie solarnym”, skierowaną do klientów indywidualnych oraz wspólnot mieszkaniowych.

Przez rok, od października 2010 do końca września 2011 roku, premiowane są zakupy pakietów produktów Fakro złożonych z:
  • zestawu solarnego,
  • bezpiecznego okna z systemem topSafe,
  • oraz do wyboru: schodów strychowych lub wyłazu dachowego.
Klienci, którzy zakupią w punktach handlowych pakiet promocyjny Fakro, na podstawie kserokopii faktury zakupu i zgłoszenia do Promocji otrzymają przelewem bankowym premię w wysokości 1000 zł.

Dodatkowo na zakup zestawów solarnych Fakro można również otrzymać dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości do 45% poniesionych kosztów.

Regulamin i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.fakro.pl, można je też uzyskać pod numerem tel. 18 444 0 326 i na infolinii 800 100 052.

Źródło: Dachy, nr 11 (131) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: