Pracownia do Kształcenia w Zawodzie Dekarz

Ocena: 0
2345
8 października 2010 r. w Zamościu odbyło się oficjalne otwarcie Pracowni do Kształcenia w Zawodzie Dekarz

W Zamościu uczniowie Pracowni będą się uczyć dekarstwa od stawiania konstrukcji...

8 października 2010 r. w Zamościu odbyło się oficjalne otwarcie Pracowni do Kształcenia w Zawodzie Dekarz przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP. Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Lublinie nawiązała w tym zakresie współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy.

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu przy ul. Kilińskiego 86a posiada dobrze wyposażone zaplecze w postaci hotelu z ponad 90 miejscami noclegowymi dla uczestników OHP, stołówki z całodziennym wyżywieniem, własnymi warsztatami oraz profesjonalnie przystosowaną salą do szkoleń dekarskich.


...po montaż okien połaciowych i układanie pokrycia

Zaangażowanie w działalność Ośrodka czołowych producentów materiałów dachowych umożliwi jego uczniom kontakt z nowoczesnymi technologiami i materiałami budowlanymi. Da im również szansę na zdobycie nowych, poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych dekarza, cieśli i blacharza.

W Ośrodku przewidziane są szkolenia praktyczne i teoretyczne, prowadzone przez szkoleniowców firm producenckich oraz dekarzy-praktyków. W roku szkolnym 2010/2011 naukę w zawodzie dekarza podjęło 20 uczniów. Zajęcia trwają już od 1 września.

Źródło: Dachy, nr 10 (130) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ