Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Oskary Dekarskie

Ocena: 0
2481
Firma Zamek sp. z o. o. po raz kolejny uczestniczyła jako wystawca w łódzkich Targach Budownictwa Interbud.

Tak Zamek prezentował się na XVII Targach Budownictwa Interbud 2010
Fot. Zamek


Firma Zamek sp. z o. o. po raz kolejny uczestniczyła jako wystawca w łódzkich Targach Budownictwa Interbud. W tym roku firma przyjęła nową koncepcję wystawienniczą, mającą odzwierciedlenie w sposobie i stylu aranżacji. Swoją ekspozycję zaprezentowała na 100 m2 na stoisku wyspowym, z czterech stron dostępnym dla zwiedzających i w pełni wykorzystała możliwości hali wystawienniczej, wznosząc stoisko piętrowe. Nowe rozwiązania spotkały się z dużą aprobatą kontrahentów i zwiedzających.


Dyrektor handlowy Zamku, Bohdan Zalewski (drugi z prawej) wśród przedstawicieli handlowych producentów i zdobywców Oskarów Dekarskich
Fot. Zamek


W Firmie Zamek tradycją jest, że inaugurujący nowy sezon w branży czas targów łączy się z podsumowaniem roku minionego. Dualizm łączący przyszłość i przeszłość znajduje swoje odbicie w uroczystości wręczenia Oskarów Dekarskich, czyli nagród dla dekarzy i firm wykonawczych za współpracę w poprzednim roku.

Już od kilku lat uroczystość wręczenia tych nagród odbywa się podczas uroczystej kolacji, od kilku lat organizowanej drugiego dnia targów. Zapraszani na nią są dekarze i firmy wykonawcze, a także reprezentanci zarządów, dyrekcji i przedstawicieli handlowych producentów materiałów budowlanych współpracujących z Zamkiem. Na tegoroczną uroczystość zaproszonych zostało 140 gości i dwunastu czołowych producentów dachowych materiałów budowlanych. Nagrody zostały wręczone w 13 kategoriach, reprezentowanych przez następujące marki: Bogen, Braas, Fakro, Isola, IVT, Lemar, Lindab, Meyer-Holsen, PCA, Plast-Dach, Plastmo, Powertekk, RuppCeramikę i Tyvek.

Źródło: Dachy, nr 3 (123) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: