Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowy producent rynien aluminiowych

Ocena: 0
2899
Międzynarodowa firma z branży aluminiowej

Międzynarodowa firma z branży aluminiowej, w związku z budową w Polsce sieci Oficjalnych Dystrybutorów marki Gutti Alurynny pragnie przedstawić się czytelnikom DACHÓW – przedsiębiorcom budowlanym, dekarzom, hurtowniom budowlanym, instalatorom rynien oraz wszystkim zainteresowanym nowym, ciekawym i opłacalnym biznesem.

Gutti Polska oferuje maszyny i urządzenia do produkcji systemów odprowadzania wody deszczowej z ekologicznego, nowoczesnego, wysokiej jakości aluminium. Zapewnia pełny serwis i obsługę posprzedażną, profesjonalne doradztwo wykonawcze oraz szeroki asortyment materiałów i akcesoriów do produkcji i montażu kompletnego orynnowania – AluRynny Gutti.


Aluminiowe rynny produkcji Gutti są wyjątkową propozycją dla wymagających klientów
Fot. Gutti Polska


Producent AluRynny prowadzi ogólnopolską, skoordynowaną kampanię informacyjną, której celem jest otwarcie polskiego rynku dla systemów aluminiowych i przekonanie konsumentów o zaletach tego wytrzymałego, ekologicznego, lekkiego i nowoczesnego materiału.

Jako swój cel firma podaje zdobycie polskiego rynku systemów odprowadzania wody deszczowej dla aluminium. W związku z tym  Gutti Polska deklaruje Oficjalnym Dystrybutorom daleko idącą pomoc w pozyskiwaniu klientów, działaniach marketingowych, szkoleniach i szeroko pojętym PR, a także finansowanie części prowadzonych działań marketingowych, szkoleń dla pracowników i serwis internetowy. Firma dysponuje 48-godzinnym serwisem transportowym, bazą danych klientów oraz atrakcyjnym systemem rabatowym.

System Gutti AluRynna powstaje bezpośrednio na placu budowy, bez żadnych łączeń i na wymiar dachu. Jego montaż jest szybszy i prostszy od wszystkich konkurencyjnych, a gotowa AluRynna nie koroduje i nie rozszczelnia się (aluminium!).


Fot. Gutti Polska

Dostępnych jest kilka różnych profili AluRynny, co pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów i sprawne, szybkie odprowadzenie wody z największego nawet dachu. Poszczególne profile są zaprojektowane pod kątem jak największej efektywności przy odprowadzaniu wody deszczowej, a ich rozszerzająca się ku górze budowa pozwala znacznie zwiększyć przepustowość przelewu w miarę zwiększających się opadów deszczu.

Wszystkie profile AluRynny są dostępne w 10 kolorach, uzyskiwanych w procesie coil coating – piecowego nakładania poliamidu na przygotowane specjalnie arkusze aluminium. Dzięki temu kolory są żywe i trwałe oraz nie ulegają korozji i zarysowaniom.

Specjalna oferta dla Oficjalnych Dystrybutorów pozwala kształtować cenę gotowego systemu na poziomie podstawowego orynnowania z PCV.

Źródło: Dachy, nr 7 (127) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: