Klimas Wkręt-Met z Certyfikatem DAFA

Ocena: 0
2923

Firma Klimas Wkręt-Met, producent produktów mocujących, po raz kolejny otrzymała Certyfikat DAFA - Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA. To wyróżnienie jest gwarancją jakości rozwiązań produkowanych w fabrykach firmy Wkręt-Met.

Nawet najlepszy projekt budowlany wymaga fachowego wykonawstwa i wysokiej jakości materiałów. Często przekonujemy się jednak, że nie wszystkie produkty dostępne na rynku spełniają obowiązujące normy. Dlatego zespół rzeczoznawców i ekspertów budowlanych Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, weryfikuje firmy o profilu wykonawczym oraz producentów i dostawców materiałów i urządzeń techniki budowlanej.

Standardy jakości nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne w branży dachów płaskich i fasad. Określa wytyczne i wydaje publikacje techniczne, odzwierciedlające obecny poziom rozwoju technologicznego, który  uznawany jest za powszechnie obowiązujący. Firma Klimas Wkręt-Met po raz kolejny dołącza do grona blisko 80-ciu najbardziej rzetelnych i cieszących się dobrą opinią na rynku firm.

"Kiedy na rynku trwa walka o wysoki standard budownictwa, my po prostu skupiamy się na tym by dostarczyć naszym klientom najwyższą jakość produktów i fachową obsługę. Rzetelność naszych działań została nagrodzona Certyfikatem DAFA, jedną z najważniejszych rekomendacji w Polsce wydawaną przez Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. To potwierdzenie wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie wiarygodności biznesowej. Dziękujemy za zaufanie!" - mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu Klimas Wkręt-Met.

Firma została również umieszczona w oficjalnym katalogu partnerów i podwykonawców stworzonym przez Stowarzyszenie DAFA (www.dafa.com.pl). Dzięki temu poszukiwanie odpowiednich i zaufanych firm przez inwestorów czy generalnych wykonawców, a także konsumentów ostatecznych  jest prostsze, a co najważniejsze gwarantuje pewność dobrego wyboru.

Klimas Wkręt-Met to czołowy producent najwyższej jakości technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma powstała w 1990 roku jako kontynuacja działań rodzinnego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją elementów z tworzyw sztucznych.

Jednak wszystkie kolejne lata związane były z nieustającym rozwojem. Dzisiaj Klimas Wkręt-met to dwa zakłady produkcyjne - w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i w Wanatach k. Częstochowy, powierzchnia produkcyjna większa niż 50 tys. m², jedna z najbardziej innowacyjnych w Europie hal wtryskarek, magazyn centralny, a także zaawansowane laboratorium. W 2005 roku firma otrzymała swoją pierwszą Europejską Aprobatę Techniczną na wyroby budowlane - stała się tym samym pierwszą polską firmą z taką aprobatą. Aktualnie Klimas Wkręt-met posiada 17 aprobat europejskich, wiele certyfikatów i wyróżnień, które są dowodem najwyższej jakości produktów marki. Dzięki temu firma cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród Klientów z różnych branży i eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów świata.

Źródło i zdjęcie: Klimas Wkręt-Met

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ