Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Firma Izolmat Gdańsk doceniła laureata konkursu POCHWAL SIĘ DACHEM

Ocena: 5
2758

 

Firma Izolmat Gdańsk doceniła wysiłek laureata ogólnopolskiego konkursu „Pochwal się dachem”

 


Ekipa w firmowych ubraniach roboczych, szef firmy Jan Chwiej w białym kasku. W tle budynek z nagrodzonym dachem
Fot. Izolmat


Firma Izolmat Gdańsk doceniła wysiłek laureata ogólnopolskiego konkursu „Pochwal się dachem”, zorganizowanego przez miesięcznik DACHY i ufundowała Zakładowi Budowlanemu Jana Chwieja 10 kompletów ubrań roboczych. Ubrania są opatrzone logotypem firmy oraz napisem „Zwycięski dach”.

Firma Jana Chwieja wykonała skomplikowany i oryginalny dach, na którym użyto ponad 2000 m2 najwyższej jakości papy zgrzewalnej produkcji Izolmat.

Dach zostanie bliżej opisany w jednym z najbliższych wydań miesięcznika.

 

 

Źródło: Dachy, nr (132) 

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ