Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Grand Prix w kategorii okna i drzwi balkonowe dla Fakro

Ocena: 5
1612

Za nami kolejny, organizowany przez Związek POiD Kongres Stolarki Polskiej. Jest to cykliczne wydarzenie, na którym spotykają się producenci stolarki otworowej i dostawcy komponentów. Tym razem spotkanie, po raz pierwszy w historii, było w formie zdalnej. Dzięki digitalowej formule w Kongresie mogło wziąć i wzięło ponad trzykrotnie więcej osób niż mogłoby podczas stacjonarnej edycji.

 

 

Podczas Kongresu zostały poruszone ważne dla branży trendy związane z cyfrową transformacją ekonomii i gospodarki. Nie zabrakło również inspiracji. Małżeństwo Kirov w swoim wystąpieniu motywacyjnym doradzało jak zbudować i rozwinąć potęgę firmy opartą na kapitale ludzkim.

Kongres był również okazją do świętowania jubileuszu 25-lecia powstania Związku Polskie Okna i Drzwi. Podczas spotkania miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu POiD Building Awards 2021. 

Celem konkursu było wyłonienie unikatowych zastosowań produktów stolarki budowlanej w najlepszych realizacjach architektonicznych z całego świata. Firma FAKRO została wyróżniona nagrodą Grand Prix w kategorii okna i drzwi balkonowe za realizację Dworca Autobusowego w Kielcach. Pracownicy firmy FAKRO, ze specjalnie przygotowanego miejsca, oglądali transmisję z Gali finałowej. Wspólne kibicowanie i trzymanie kciuków za zwycięzców pomogło. 

 

Źródło: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ