Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Creaton Polska Producentem Materiałów Budowlanych Roku 2016

Ocena: 0
2048

Firma Creaton Polska została wyróżniona w 6. edycji Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2016, zdobywając licencję i godło „Producent Materiałów Budowlanych Roku 2016”.Wyróżnienie zostało nadane decyzją kapituły Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. Jest ono znakiem jakości potwierdzającym renomę oraz pozycję marki i firmy Creaton – producenta ceramicznych pokryć dachowych w klasie premium. Tytuł świadczy o najwyższych standardach produkcji i usług oraz jest gwarancją oferowania przez firmę bezpiecznych, godnych zaufania i polecenia rozwiązań budowlanych. Uroczyste wręczenie certyfikatów wraz z rocznymi pakietami promocji odbyło się 26 listopada 2016 roku podczas Targów Mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie 2016 Murator Expo w Warszawie na PGE Narodowym.


Creaton Polska jest liderem w produkcji ceramicznych oraz cementowych systemów dachowych, a także w dystrybucji włóknocementowych płytek dachowych, płyt elewacyjnych, płyt budowlanych oraz ceramicznych płytek elewacyjnych. Firma należy do międzynarodowego koncernu budowlanego Etex Group, założonego w 1905 roku w Belgii. Koncern działa w 44 krajach na wszystkich kontynentach, oferując 42 marki obejmujące trzydzieści grup produktowych.
Creaton Polska posiada fabryki w Olkuszu i Chojnicach, gdzie mieszczą się zakłady produkcyjne dachówek cementowych oraz w Widziszewie, w którym od 2012 roku funkcjonuje jedna z najnowocześniejszych w Europie fabryk dachówek ceramicznych. W ofercie firmy znajdują się cztery marki produktowe: Creaton – dachówki ceramiczne klasy premium, Euronit – dachówki cementowe, płytki dachowe i elewacyjne oraz płyty faliste z włóknocementu, Equitone – systemy elewacji wentylowanych z włóknocementu i Cedral – deski elewacyjne z włóknocementu. Do priorytetów firmy należy dbałość o najwyższą jakość produktów i środowisko naturalne, a także zdrowie i bezpieczeństwo środowiska pracy.
Źródło: Creaton Polska
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ