Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Galeco Złotą Budowlaną Marką Roku 2016

Ocena: 0
2399
Budowlana Marka Roku 2016 to tytuł przyznawany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Szczepan Buryło, Prezes firmy Galeco z dyplomem Budowlanej Marki Roku
Fot. Galeco

W tegorocznej, 12. edycji rankingu, w kategorii Systemy Rynnowe – za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych – niepokonana okazała się firma Galeco. To prestiżowe wyróżnienie zbiegło się z obchodami 20-lecia marki na polskim rynku i jest potwierdzeniem jej innowacyjnego podejścia do produktu jak i inwestorów.

Badanie cechuje badawczy i niezależny charakter. Ma ono ogromny zasięg. Przynosi też wiele korzyści firmom – pomijając pozytywne aspekty wizerunkowe – to również pozyskanie wiedzy na temat pozycji marki w świadomości odbiorców, na tle konkurencji oraz prestiż. Tym bardziej cieszy fakt, kiedy badani jednoznacznie wskazują na firmę, plasując ją na pozycji lidera.

Nagrodę odebrał osobiście Szczepan Buryło, Prezes firmy Galeco.

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie www.rankingmarekbudowlanych.pl.

Źródło: Dachy, nr 7 (199) 2016
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ