Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Galeco Assistance - natychmiastowa pomoc podczas budowy

Ocena: 0
2207
Początek budowy czy remontu domu wiąże się z zakupem wszelkich, niezbędnych materiałów. Nierzadko dzieje się tak, że podczas składania dużego zamówienia zapomina się o kilku rzeczach, które mogą powodować przestoje w pracy.

Początek budowy czy remontu domu wiąże się z zakupem wszelkich, niezbędnych materiałów. Nierzadko dzieje się tak, że podczas składania dużego zamówienia zapomina się o kilku rzeczach, które mogą powodować przestoje w pracy. Firma Galeco, lider wśród producentów systemów odprowadzania wody deszczowej, stworzyła usługę Galeco Assistance. System ten pozwala zamówić wszelkie kształtki oferowane przez Galeco na stronie internetowej www.e-galeco.pl, a także gwarantuje wsparcie logistyczne, przyspieszające prace dekarzy.

Kształtki zamawia się poprzez niezwykle prosty formularz zakupowy, a dzięki rozbudowanej sieci hurtowników Galeco zamówienie zostanie zrealizowane w ekspresowym tempie. Oznacza to, że bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas, każdy inwestor może kupić niezbędne materiały do montażu nowego systemu rynnowego lub też remontu istniejącego. Tego rodzaju natychmiastowa pomoc pozwala bez żadnych przestojów prowadzić montaż systemu rynnowego i gwarantuje, że dekarze bez opóźnień wykonają wszelkie prace.

Kompletny system rynnowy chroni ściany zewnętrzne przed zawilgoceniem. Dlatego tak ważne jest zamknięcie obiegu odprowadzania wody deszczowej, by uniknąć ryzyka zamoczenia fasady, a tym samym ograniczyć niezaplanowane wydatki. Galeco Assistance eliminuje tego rodzaju sytuacje, a także zapewnia szybką dostawę we wskazane miejsce.
Każdy wykonawca walczy z czasem podczas realizacji powierzonych mu prac. Nierzadko toczy wyścig także z pogodą, która wpływa na jakość końcowego rezultatu remontu. Warto zatem wybierać rozwiązania, które ułatwiają oraz przyspieszają wszelkie prace budowlane. Usługa Galeco Assistance umożliwia zakup kształtek, a także ekspresową realizację zamówienia. Wszystko po to, aby inwestor mógł skupić się na nadzorze przebiegu robót, nie martwiąc się o przestoje, spowodowane brakiem materiałów.

 fot. Galeco

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: