Galeco Assistance - natychmiastowa pomoc podczas budowy

Ocena: 0
1962
Początek budowy czy remontu domu wiąże się z zakupem wszelkich, niezbędnych materiałów. Nierzadko dzieje się tak, że podczas składania dużego zamówienia zapomina się o kilku rzeczach, które mogą powodować przestoje w pracy.

Początek budowy czy remontu domu wiąże się z zakupem wszelkich, niezbędnych materiałów. Nierzadko dzieje się tak, że podczas składania dużego zamówienia zapomina się o kilku rzeczach, które mogą powodować przestoje w pracy. Firma Galeco, lider wśród producentów systemów odprowadzania wody deszczowej, stworzyła usługę Galeco Assistance. System ten pozwala zamówić wszelkie kształtki oferowane przez Galeco na stronie internetowej www.e-galeco.pl, a także gwarantuje wsparcie logistyczne, przyspieszające prace dekarzy.

Kształtki zamawia się poprzez niezwykle prosty formularz zakupowy, a dzięki rozbudowanej sieci hurtowników Galeco zamówienie zostanie zrealizowane w ekspresowym tempie. Oznacza to, że bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas, każdy inwestor może kupić niezbędne materiały do montażu nowego systemu rynnowego lub też remontu istniejącego. Tego rodzaju natychmiastowa pomoc pozwala bez żadnych przestojów prowadzić montaż systemu rynnowego i gwarantuje, że dekarze bez opóźnień wykonają wszelkie prace.

Kompletny system rynnowy chroni ściany zewnętrzne przed zawilgoceniem. Dlatego tak ważne jest zamknięcie obiegu odprowadzania wody deszczowej, by uniknąć ryzyka zamoczenia fasady, a tym samym ograniczyć niezaplanowane wydatki. Galeco Assistance eliminuje tego rodzaju sytuacje, a także zapewnia szybką dostawę we wskazane miejsce.
Każdy wykonawca walczy z czasem podczas realizacji powierzonych mu prac. Nierzadko toczy wyścig także z pogodą, która wpływa na jakość końcowego rezultatu remontu. Warto zatem wybierać rozwiązania, które ułatwiają oraz przyspieszają wszelkie prace budowlane. Usługa Galeco Assistance umożliwia zakup kształtek, a także ekspresową realizację zamówienia. Wszystko po to, aby inwestor mógł skupić się na nadzorze przebiegu robót, nie martwiąc się o przestoje, spowodowane brakiem materiałów.

 fot. Galeco

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ