Fakro nagrodzone "Orłem Wprost"

Ocena: 5
2853

Firma Fakro - jedna z największych i najprężniej rozwijających się w nie tylko w skali regionu, ale również kraju - została nagrodzona "Orłem Wprost" w kategorii Lider rozwoju.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest cyklicznie firmom, samorządom oraz wybitnym osobowościom i projektom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz Polski.

"Niezaprzeczalnie firma Fakro stała się lokomotywą rozwoju polskiej gospodarki. Świadczy o tym 27 lat sukcesów na rynku, ponad 160 zgłoszeń patentowych oraz rzesze - zadowolonych i mających zaufanie do naszej marki - klientów" - komentuje Tomasz Cisoń, pełnomocnik zarządu ds. relacji z administracją publiczną, który odebrał nagrodę.

Uroczysta gala, podczas której zostały wręczone "Orły Wprost" regionu małopolskiego, odbyła się 1 października br. w Hotelu Qubus w Krakowie.

Patronat honorowy nad projektem Orły Tygodnika "Wprost" objęły Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Źródło i zdjęcia: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: