Fakro świętuje 100-lecie niepodległości

Ocena: 0
2669

Dnia 11 listopada Polacy na całym globie świętowali 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak można było obchodzić tę wielką rocznicę? Grupa pracowników Fakro wraz z kibicami stawiła się tego dnia na starcie VI Biegu Niepodległości w Rytrze. 

Zawodnicy Fakro

Nasi pracownicy, aktywni biegacze, postanowili właśnie w ten sposób, na sportowo, w towarzystwie rodziny i znajomych uczcić ten wyjątkowy dzień. Zaangażowanie i pasja uczestników, podniosła atmosfera, piękna pogoda i okoliczności przyrody, w których odbyły się zawody zrobiły na mnie ogromne wrażenie – komentuje Beata Martuś–Kołbon, zastępca dyrektora ds. personalnych Fakro, koordynator drużyny biegowej.

Na trasie o długości 5 km firma, będąc jednym ze sponsorów wydarzenia, rozegrała dodatkową konkurencję – mistrzostwa Fakro w kategorii Open kobiet i mężczyzn.

Bez rozgrzewki się nie da…

Listopadowe 100-lecie niepodległości i biało-czerwoni

Zgodnie z klasyfikacją w kategorii kobiet zwyciężyły: I miejsce Wiesława Myjak, II miejsce Halina Myjak, III miejsce Anna  Błąkała. W kategorii Open mężczyzn na podium uplasowali się pracownicy jednego wydziału – produkcji wyłazów i świetlików: I miejsce Wojciech Rostocki, II miejsce Piotr Broniszewski, III miejsce Kamil Marszałek. Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale i wszystkim zawodnikom!

Na podium zwyciężczynie w kategorii kobiet

Zwycięzcy w kategorii mężczyzn, po prawej od podium – Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu, Członek Zarządu Fakro

Również na sportowo na Szpiglasowym Wierchu 100-lecie niepodległości uczcili Mirosław Lasyk, zastępca Dyrektora Produkcji ds. Stolarki Pionowej oraz Mikołaj Gargas, specjalista ds. produkcji. Spontanicznie zdecydowali, że dzień 11 listopada uczczą w Wysokich Tatrach. Wyruszyli spod schroniska w Morskim Oku o 5.30 a na miejscu byli już o 10.15. Szlak był pełen turystów z całej Polski, którzy na szczycie robili zdjęcia z biało-czerwoną flagą, włączając się tym samym w akcję na Facebooku 100 szczytów w 100-lecie niepodległości.

Okna dachowe Fakro można kupić na całym świecie. Nasze spółki dystrybucyjne zlokalizowane są w 16 krajach, zatrudniamy ponad 3,3 tys. pracowników, ale nasza firma oparta jest w 100% na polskim kapitale i z dumą odwołuje się do swoich korzeni – podsumowała pomysł aktywnego świętowania Bożena Damasiewicz, dyrektor Biura Zarządu Fakro. Bardzo nam się podoba takie aktywne świętowanie!

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ