Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Fakro przedstawia 'Trendy w branży stolarki budowlanej 2022'

Ocena: 5
1910

15 listopada, w Warszawie, firma FAKRO podczas konferencji, zorganizowanej dla 80 Partnerów, przedstawiła trendy branży stolarki budowlanej w 2022 roku.

 

Uczestnicy konferencji: dekarze, dziennikarze, architekci, przedstawiciele organizacji branżowych i partnerzy biznesowi, wysłuchali prezentacji i poznali plany firmy na dalszy rozwój. Wśród trendów wyróżniono znaczenie energooszczędności i rozwiązań smartHome w zapewnianiu komfortu podczas użytkowania budynków. Nie zabrakło także podkreślenia roli ekologii i zrównoważonego rozwoju, jak i realizowanej polityki CSR w FAKRO.

Wśród gości, którzy podzieli się także swoją wiedzą byli: Pani Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., Pan Łukasz Wachowski, Sekretarz Generalny PZPN oraz Łukasz Grabowski, 12letni Mistrz Polski 2020 w Kartingu, którego karierę wspiera firma FAKRO.

Po części oficjalnej wszyscy wspólnie udali się na mecz z Węgrami, aby kibicować naszej Reprezentacji podczas eliminacji do Mistrzostw Świata na PGE Narodowym. Reprezentacja Polski już w marcu 2022 zagra w barażach, a przeciwników poznamy już końcem listopada. 

 

„Jako Oficjalny Partner Reprezentacji, mieliśmy przyjemność zaprosić naszych Partnerów na wspólne kibicowanie polskiej drużynie narodowej podczas meczu Polska-Węgry, w Warszawie. To był ogrom emocji, a te jak wiadomo, zawsze najlepiej przeżywać razem w piłkarskiej atmosferze, dzieląc radość z każdej bramki. Tego dnia, w pierwszej kolejności zaplanowaliśmy konferencję, na której podzieliliśmy się naszymi planami na dalszy sukcesywny rozwój oferty FAKRO. Mamy nadzieję, że przełoży się także i na sukcesy zawodowe naszych Partnerów biznesowych. Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji, rozmowy kuluarowe i wspólne przeżywanie piłkarskich emocji tego wieczoru.” – mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO.

 

Źródło: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ