Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Euro 2012 Fakro Typer

Ocena: 0
2325
Meczom eliminacyjnym do mistrzostw Europy Polska – Ukraina 2012
Meczom eliminacyjnym do mistrzostw Europy Polska – Ukraina 2012 towarzyszą ogromne emocje. Sponsor polskiej reprezentacji, firma Fakro umieściła na Facebooku aplikację Euro 2012 Fakro Typer, która pozwala na typowanie wyników meczów każdej kolejki.

Teraz każdy kibic może wziąć udział w grze, w której nie tylko gwarantowane są emocje, ale także cenne nagrody. Każdy, kto najtrafniej wytypuje wyniki zostanie nagrodzony. Po każdej kolejce meczów eliminacyjnych można wygrać oryginalną piłkę nożną Jabulani oraz firmowe gadżety Fakro.

Zwycięzcy klasyfikacji generalnej fazy eliminacyjnej otrzymają bilety na mecz otwarcia Euro 2012. Zwycięzcy klasyfikacji generalnej po fazie grupowej Euro 2012 otrzymają najcenniejsze trofeum, tj. bilety na mecz finałowy Mistrzostw Europy.

W grze można wziąć udział w każdym momencie jej trwania. Pierwsi zwycięzcy zostali już nagrodzeni.

Źródło: Dachy, nr 10 (130) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: