Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dzień Dekarza w ŚSD

Ocena: 0
3497
Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza wszystkich dekarzy na VII Dzień Dekarza
Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza wszystkich dekarzy na VII Dzień Dekarza, organizowany w sobotę 12 czerwca br. Doroczny festyn odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym „Balaton” w Sosnowcu.

Dzień Dekarza będzie obfitował w wiele atrakcji artystycznych, konkursów, zabaw i nagród. Poza wydarzeniami rozrywkowymi odbędzie się także seminarium poświęcone nowoczesnym technologiom stosowanym w budownictwie.

Źródło: Dachy, nr 5 (125) 2010

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: