Dekarze Jakości z Meyer-Holsen

Ocena: 0
2106
Firma Meyer-Holsen, znany producent dachówek ceramicznych, ruszył z długo oczekiwanym przez wykonawców projektem „Dekarz Jakości”.

Firma Meyer-Holsen, znany producent dachówek ceramicznych, ruszył z długo oczekiwanym przez wykonawców projektem „Dekarz Jakości”. Projekt ma być kojarzony z pojęciami takimi jak fachowość, jakość i trwałość.

Dachkeramik Meyer-Holsen od 150 lat szczyci się wysoką jakością swoich wyrobów. Ponieważ jednak dobry dach to suma dwóch składników: jakości produktu i jakości wykonawstwa, firma uznała, że fabryka o tak długiej tradycji i osiągnięciach w produkcji dachówek ceramicznych musi promować fachowe wykonawstwo. Certyfikat Dekarza Jakości otrzymają dekarze, którzy spełnią wymogi związane z jakością pracy, serwisem i warunkami gwarancji.

Każdy certyfikat ma ważność 12 miesięcy i może zostać przedłużony tylko i wyłącznie po spełnieniu określonych wymagań. Kryteria są następujące:
  • w ciągu ostatnich dwóch lat dekarz wykonał przynajmniej trzy dachy z wykorzystaniem produktów Dachkeramik Meyer-Holsen, które mogą posłużyć jako obiekty referencyjne,
  • zaliczył szkolenie z zakresu produktów Dachkeramik Meyer-Holsen,
  • cieszy się dobrą opinią w gronie dotychczasowych klientów
Źródło: Dachy, nr 9 (129) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: